SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Którą wybrać ławkę

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
Witam dużo podobnych tematów na pewno przewineło się na forum ale cóż chce mięc 100% pewność w doborze sprzętu.

Cena >360 zł
Będę ćwiczył z kolegą on waży około 95-100 kg i chciał bym żeby ta ławka się nie złamała po 1 treningu...
Więc tak na początku jak zacząłem czytać forum sfd to odrazu narzucił mi się kelton i po ciągłym szukaniu wybrałem
http://allegro.pl/item919802222_kelton_home_zestaw_spartan_ii.html

Lecz czym dłużej szukałem natrafiłem na forum K** gdzie odradzają kupować keltona bo jest mało precyzyjny jakieś pogięte profile, złe spawy itd(Może się coś zmieniło od tamtej pory gdyż te posty są już dość stare, ale wkońcu wy jesteście ekspertami to na pewno się w tym orientujecie )
2 opcja http://allegro.pl/item921101731_marbo_home_zestaw_7_lawka_stojaki_regulowane.html

Czekam na propozycje i opinie na temat tych ławek. Z góry dziękuje.

Zmieniony przez - ausa w dniu 2010-02-23 15:47:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8081
W tym co podałeś marbo ma oddzielne stojaki to +
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
Jeśli chodzi o marbo to + za stojaki i regulacje ale co do stabilności to wydaję mi się że będzie lepszy kelton i na pewno dużo więcej wytrzyma jednak to zawsze grubszy profil. Ale to są moje domysły.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
zobacz moze:

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/57

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/2

ale moim zdaniem ta laweczka z MARBO jest o wiele bardziej uniwersalna - wiec ja bierz

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 633
ausa: jeśli chcesz zestaw z oddzielnymi stojakami to zobacz na to:
http://allegro.pl/item930229323_promocja_40_kelton_home_zestaw_tryton_iii.html

Zestaw ten jest teraz na promocji


Podaj mi też swój email - przygotuję dla Ciebie fajną wycenę - oczywiście z odpowiednim rabatem


Pozdrawiam,
Marzena
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 633
ausa: wycene masz na mailu

Pozdrawiam,
Marzena
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko żebyś nie czekał u Keltona tak jak ja miesiąc za przesyłką z brakującymi elementami, bez których nie mogłem zacząć ćwiczeń
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 633
Karvat: Bardzo mi przykro że musiałeś długo czekać - ostatnio mieliśmy znaczący wzrost sprzedaży - stąd opóźnienia w produkcji ale w tej chwili wszystko wróciło już do normy więc taka sytuacja już się nie powtórzy.
Podaj swój numer zamówienia sprawdzę czy wszystko już jest odpowiednio załatwione i postaram się jakoś wynagrodzić Ci ten czas oczekiwania


Pozdrawiam,
Marzena
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3627
Karvat: ale części otrzymałeś - to kolejny plus dla działu reklamacji:) Miejmy nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy :)Pzdr Magda

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
Wysłałem odpowiedz na maila.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acai Max i Extreme Body - kulturystyczna parodia xD

Następny temat

Prośba do wszystkich milosników ćwiczeń silowych...

electro
Polecane artykuły