SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady na masę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zeby dolozyc 15 kg cwiczylem 7-8 miesiecy juz nie pamietam dokladnie, ale to bylo bez jakiegokolwiek wspomagania, no moze multiwitamina
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9563
na masę: 4 x 6-8 starczy.
poza tym załaduj sobie większy ciężar, jak nic nie będziesz czuć

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przemek : czyżbyś sugerował że koks biorę. ja w 12 miechów dorzuciłem 60kg. Zaczynałem 110 teraz 170. Bez koksu , tylko trochę kreatyny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hans ja mam ponad 30 lat i ciesze sie ze w ogole ide do przodu, niczego nie sugeruje.
Poza tym ja robilem JEDNA serie przysiadow do upadku raz na tydzien - chcialem sprawdzic czy HIT rzeczywiscie dziala i dac odpoczac zrujnowanym kolanom


Zmieniony przez - Przemek w dniu 2001-09-27 15:09:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybyś dołączył do klubu i wypełnił profil to bym wiedział ile masz lat.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek - i co dzialal na Ciebie? :)

Zreszta przysiad przysiadowi nie rowny - ja w pierwszym roku treningow robilem przysiad schodzac do poziomu (minimalnie nad) - doszedlem do 134kg w 6 ruchach.
Jak zaczalem robic pelne przysiady, to dopiero po kilku latach moglem robic nascie powtorzen z takim obciazeniem.


bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13059
Ja zanim zaczynam robic trening na masę i siłę nóg robię wytrzymałość. Tzn. w przysiadach 4x12-15. Później przechodzę na trening siłowy czyli 4x5-6, i dopiero 4x6-8.
Wynik jest taki, że w ciagu dwóch lat poprawiłem się ze 160kgx1 na 240kgx10.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Metrowiec powiedz mi jeszcze ze to na schabowym z kapusta zrobiles, ja tu mowie o efektach treningu naturalnego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki na sile ?

Następny temat

Jak zaczac?

Shoty
Polecane artykuły