SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zaczac?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm, chyba kazdy przez to przechodzil. Waze obecnie 68kg (przy 194 cm). Mam 18 lat i mam zamiar dopiero zaczac (lepiej pozno niz wcale). Staram sie czytac jak nawiecej, lecz nie moge znalesc wszystkiego. Mam pytanie co do sumplementow. Czy trzeba cwiczyc iles tak i dopiero jak nie beda zauwazalne zmiany zaczac z kreatyna? W jaki sposob najszybciej przybrac na masie i sile (odzywianie, treningi, odpoczynek)? Moze opiszcie jak sami zaczynaliscie, bedzie latwiej :]]

Dzordz Kosmoski
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi nie chodzi o to zeby poszpanowac ze podniose tyle i tyle bo nie mam takiej potrzeby i to nie jest moj cel. Chce poprostu urosnac :]

Dzordz Kosmoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenowac trzeba intensywnie (ale madrze),
jesc trzeba duzo (ale w odpowiednich proporcjach),
a odpoczywac trzeba ..ile sie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
suplementy zacznij stosować w późniejszym okresie. Na razie zacznij jeść dużo produktów węglowodanowych i białkowych. I oczywiście trening. Ciężki trening

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Narazie trenuj bez suplementów, zwiększ tylko ilość spożywanych posiłków i zwracaj uwagę na odpowiednią ilość białka. Pożądne śniadanie (płatki owsiane, nabiał, ciemne pieczywo) dwie porcje obiadowe, jako kolejny posiłek gotowane mięso lub tuńczyk z pieczywem, na kolację chudy nabiał, białka z jaj. Po treningu banany lub wafle ryżowe.
Dużo pij, najlepiej wody mineralnej lub herbatek ziołowych ( mięta, rumianek, pokrzywa)

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiedzialem, ze mozna na was liczyc :] Wielkie dzieki.

Dzordz Kosmoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmmmmm, co do tego zaczyniania. Na tym forum opsiwaliscie o smiesznych sytuacjach. Wiec troche sie tremuje przed pojsciem na ta silownie. Bo co powiedza inny gdy zaczne powiedzmy od 35 - 40 kg na laweczce... (nie wiem ile wezme bo szczerze mowiac nigdy sie do tego nie przykladalem) Pefnie wiekszosc bedzie zajeta cwiczeniem. Tak sobie myslalem zeby ich olac :P Jak to bylo z waszym pierwszym razem? (oczywiscie na silowni :P)

Dzordz Kosmoski

Zmieniony przez - yOyO- w dniu 2001-09-25 19:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Nie przejmuj sie. Ja osobiście nie chodze na siłke, bo cosik tam mam w domu. Jka juz napisałes olej wszystkich i cwicz jak chcesz./ Na poczatku treningów wszystko wchodzi jak ch'uj..
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczatki sa zawsze trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Mowisz ze pozno zaczales, hmm ja zaczlem 3 miechy temu spojrz w profil... tak mam az/ dopiero 21 lat. Wyciskaj tyle ile jest konieczne dla ciebie ja zaczalem od wyciskania ~40 na klatke a teraz jakby nie bylo spokojnie wyciskam 6 razy 55 kg w serii oczywiscie progresywnie zwiekszjac obciazenie.
A jak ktos sie bedzie z ciebie smial to olej go bo przeciez cwiczysz dla sylwetki a nie dla wyciskania max ciezarow. W miare uczeszczania na treningi sila bedzie rosla, tak wiec cierpliwosci.


"Aby zmienić świat na lepsze, trzeba się przede wszystkim samemu poprawić"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmmmmm, Twoj profil po 3 miesiacach wyglada dosc ladnie. Cwiczysz na sucho czy z jakimis suplementami? Przyznam sie, ze mam kumpla w klasie ktory takie osiogi ma po roku :] No ale to tez zalezy od genetyki. Widocznie masz dobre predyspozycje genetyczne :]

Dzordz Kosmoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
2 miechy cwiczylem na sucho, teraz biore kreatyne KTP Hi-Teca i hektolitry wody, dobra dieta, a i tak jestem non-stop glodny, i czasami co 2 dzien zalezy jak mam ochote bire gainera mega mass 2000 Joe Weidera. Mnie moj profil narazie sie jeszcze nie podoba ( kwestia gustu no i do tego mam troche za duza oponke ale trzeba popracowac.


"Aby zmienić świat na lepsze, trzeba się przede wszystkim samemu poprawić"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady na masę

Następny temat

Co powiecie na to?

WHEY premium