SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SIŁOWNIA sell/ śląśk

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
piwniczaną siłownia na sprzedaż:
obciążenie org firmowe (nie odlewane czy betonowe)lekko zaśniedziałe rdzą wiadomo 2lata w piwnicy
2x20
2x10
4x5
12x2
2x2,5
Gryfy
2x mały (sztangielka)
prosty 165cm
łamany około 140cm
ławeczka skos dół góra modlitewnik regulacka wysokości
(wstępnie bo kupiona na w spółę z kolegą)
jest allegro odbiór tylko osobisty najlepiej tydzień od daty założenia postu bo się wyprowadzam.
pozdrawiam

Zmieniony przez - bailbong w dniu 2010-02-12 08:00:33

no pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Wiesz co ławeczke juz sobie załatwiłem ale te obciazenia do hantli mnie jeszcze interesuja.wysłał bys mi esa na ten numer co podawałem wczesniej to do ciebie zadzwonie.jak bys mógł to w miare sprawnie bo załatwiam to wszystko na szybko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5816
ile sobie cenisz kolego?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
wstaw jakies foty i ew. link do aukcji

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
za ciezary liczmy 3zl za kilo
gryfy po 50 i hantle dwa za 40
fotki dam jutro ew pojutrze.
pozdrawiam

no pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6136
a sprzedajesz obciązenie oddzielnie? byłbym bardzo zainteresowany 4x5 kg i ewentualnie 2x10 kg?

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
rowniez jestem zainteresowany 2*10 lub 2*5 .Jestem z Dabrowy Gorn.Ewentualnie mogłbym na miejscu kupic;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
a są jeszcze jacyś chętni na obciążenie ? to posprzedaje osobno ale jak mam sprzedać tylko 6 krążkow to nie zabardzo

no pain no gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17579
Jakbys wstawil moze fotke to bym wzial tez czesc obciaazenia. Tylko ze w gre wchodzilaby tylko wysylka bo jestem z Czestochowy ;/ Łamany tez bym w sumie wzial
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest mozliwosc wysylki kurierem ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
gdybys zdecydował sie sprzedac obciazenie na sztuki to daj znac.Do Bedzina mam na rzut beretem wiec jakby co w kazdej chwili moge podjechac i kupic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 654
tez jestem zainteresowany 2x 10 jestem z sosnowca odezwij sie jak chcesz sprzedac obciazenia osobno! pzdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRZEDAM BLUZE FISHBONE, SPODNIE...

Następny temat

Mam do sprzedania kimono do BJJ firmy Dragon 170cm białe

electro
Polecane artykuły