SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19572
wiesz jak byś rozpisal diete to by bylo wiadomo ile masz tego bialka (gram na kg masy ciala) w diecie nawet jak masz dieta domowa ale jakies tam srednie ilosci sa przeciez mysle ze jak bys mial 2g/kg masy ciala bialka to bylo by dobrze ale nie dowiemy sie tego puki nie obliczysz sam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
białko bierz jeżeli w diecie jest go nie wystarczjaco. dodajesz do posiłku w którym jest go mało lub po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
moge białko np do kolacji? Przykładowo do Twarogu,smietana itd? Białka 2g na kg masy? nie za dużo trochę?
i jeszcze jedno: co proponujecie brać jako posiłek do szkoły? No bo raczej piersi z kurczaka nie będę brał ze sobą

Zmieniony przez - kery17 w dniu 2010-01-09 11:20:24

"Mam dosyć gadania, że i tak nie jest źle
bo wiem, że mogę wszystko na lepsze zmienić..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Donwaz Suplement to co innego niz Odzywka

Suplement lepiej bedzie dzialal jak bedzie dieta
Odzywka to posilek w prochu najczesciej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
"No bo raczej piersi z kurczaka nie będę brał ze sobą"--dlaczego nie?? kroisz pierś wrzucasz w kanapki z pieczywa pełnoziarnistego dodajesz warzywko i gotowe.

a co do odzywki na kolację to jezeli jesz juz twaróg to nie potrzeba, dodaj do innego posiłku ubogiego w białko.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2010-01-09 11:47:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
Wincol ---> w sumie racja, nie pomyślałem. No to teraz zostaje mi tylko wybór kreatyny i dawkowanie. ;) Universal vs Vitalmax (może inne propozycje)?
DT 10g NDT 5g ;) i będzie grało? Oczywiście dieta będzie trzymana. Może nie perfekcyjna, ale dobra. ;)

"Mam dosyć gadania, że i tak nie jest źle
bo wiem, że mogę wszystko na lepsze zmienić..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
Zalezy od Ciebie czy chcesz wydac wiecej czy mniej. jedna i druga dobra wiec wybór nalezy do Ciebie
No i czytaj dużo przede wszystkim o odzywianiu w odpowiednich działach
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
donwaz1899
TomQ-MAG Co ty gadasz zeby organizm przystosowal skladniki z gainera potrzebna jest dieta?(czybym sie mylil?)

jakbys wiedzial czym rozni sie suplement od odzywki to bys wiedzial ocb. bo jakbys nie zauwazyl mialem na mysli suplement i o nim pisalem gdyz autor mial na mysli kreatyne stad ten moj opsi, a gainer suplementem nie jest, skoro jestes uszczypliwy to musze ci wytlumaczyc ta fundamentalna roznice.



Organizm tak czy siak jakas czesc tego przystosuje dieta nie ma nic do rzeczy ale nie nalezy sie opierac na proszkach musisz jesc duzo i porzadnie.
Gainer jest jakos uzupelnienie diety .


brawo.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-01-09 12:47:17

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 301
Tak się jeszcze spytam, może to głupie, ale jaka kreatyna jest najefektywniejsza jeśli chodzi o masę. Jeśli chodzi o cenę, nie ma znaczenia, aby było coś na czym się na pewno nie sparzę.

Zmieniony przez - kery17 w dniu 2010-01-09 14:02:46

"Mam dosyć gadania, że i tak nie jest źle
bo wiem, że mogę wszystko na lepsze zmienić..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
Biorąc pod uwage firmę czy forme kreatyny (bo nie wiem co dokładnie masz na mysli bo nie napisałeś) to bedzie bez wiekszej różnicy bo to nie kreatyna odpowiedzialna jest za wzrost masy ale przede wszystkim odpowiednie do tego celu odżywianie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piwo a odzywki

Następny temat

Najlepszy zestaw na MASE ?!

electro
Polecane artykuły