...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
158
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
5374
Siema!Co uważacie za najlepszy gadżet do samoobrony jak np.zaatakuje 2,3 gości?Czy np.kastet,pała,nóż oczywiście niewspominam o gnatach bo niewiele osób może sobie na to pozwolić.Czy najlepiej własna pięść i nogi?
WuniBald
...
Ekspert
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
no dobra teraz powaznie....NOZ
W USA bylby to gun jakis ale w polsce to tylkoz nozem.Rzeklem.
Aha tylko ma on sluzyc do samoobrony, jak go wyciagniesz i zaatakujesz pierwszy to cie posadza na 6 lat
Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Ekspert
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czolg M1A1 Abrams
Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1651
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
23638
mart1al arts part2
cos jak film z van dammem
jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne
nigdy nie bawil sie w sopocie
...
Ekspert
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Najlepsze są pięści i nogi... TEŚCIOWEJ :()
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
Ale się wypociliście !!!
Facet, może głupio, ale pyta co ma ćwiczyć a Wy co ? Czołg mu polecacie ?
Czasami szkoda pisać normalnie.
Fighter
Moderator: Sztuki Walki