SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się do cholery dzieje z Rogerem Gracie???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ostatnio jak wiemy walczył z Randlemanem na Strikeforce... i wygrał. Ktoś wie na ile walk ma tam kontrakt? Kiedy będzie walczył? I z kim?!? I jak myślicie - zawojuje świat MMA?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Ktoś wklejał jakiegoś dobrego parterowca, który wyczyniał cuda i dziwy (w pozytywnym znaczeniu), masakrę z przeciwnikiem na turnieju bjj, a na jakiejś gali Strikeforce nie mógł nawet dojść do zwarcia i dostał w ****ę.

ta walka nie jest zbyt dobrym przykładem, że Galvao wyczyniał cuda, owszem powygłupiał się trochę, ale wynikało to z faktu, że jego przeciwnik bardzo odstawał od niego poziomem - na początku popełnił błąd (faul) na poziomie białego pasa i Galvao go wyszydził, obejrzyj sobie całość:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Pewnie ma jakieś starty grapplingowe - przecież sam widzisz że w MMA startuje raz na ruski rok.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ktoś jeszcze ma jakieś informacje?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6837
[*]...R.I.P Roger



pozwole zakonczyc sobie ten temat...

dla przyjacol calodobowo !
grappling record : 19-8-0
MMA record : 1-1-0
http://www.sfd.pl/Kto_to_jest_Sokoudjou_-t326105.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wyjdź.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Niedawno latał po necie jakiś wywiad z nim. Mówił, że kontrakt ma z SF (nie pamiętam ile jeszcze walk), ale na razie sobie trenuje, a o przyszłej walce nic jeszcze nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
tu coś tam gada





nie wiem czy to świeże, czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Typ w mma walczy raz na jakieś dwa lata, więc poczekaj do 2012 roku, a jak wtedy nie zacznie się pokazywać to będziesz miał powód do zamartwiania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Wcale mu się nie dziwie, bo jakiś lepszy koleś niż Randleman mógłby go załatwić spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roger to zawodnik BJJ, i tam dominuje od paru ładnych lat - regularnie startuje w zawodach grapplingowych i je wygrywa. Start w MMA to wyłącznie urozmaicenie jego kariery, i gościnne sprawdzenie sie w innej dyscyplinie.


"Wcale mu się nie dziwie, bo jakiś lepszy koleś niż Randleman mógłby go załatwić spokojnie"

też mu sie nie dziwie bo nie jest zawodnikiem MMA, proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Graciemag zamieścił wywiad z wielką nadzieją rodziny Gracie na odzyskanie prymatu w MMA .Roger Gracie bo o nim tu mowa w owym wywiadzie rozwalił mnie jednym tekstem:

Graciemag: Po raz kolejny twoje Jiu-Jitsu się sprawdziło, czy jesteś pewny że to wystarczy aby odnieść sukces w karierze MMA?

Roger: W 100 procentach wierze w Jiu-Jitsu. Mam nadzieje wygrać wszystkie swoje walki przez poddanie, jeśli któregoś dnia znokautuje kogoś, będzie to przez przypadek“

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYLEMAT POMOCY

Następny temat

Bellator 31 - video z gali

WHEY premium