Szacuny
0
Napisanych postów
74
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2212
Witam!
Może ktoś coś wie, czemu tak ciężko skontaktować się z keltonem? Marzena i Ewa są na gg, próbuje już dobić się do nich od tygodnia i nic, nie odpisuja, olewają klienta na maxa...
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
pani Marzena i Ewa mają na 95% nową wersję GG
one widzą to co piszesz ale za to ty nie widzisz
co one piszą w tym cały problem na 95%.
też mi nie odpisywały jeśli masz numer GG poniżej 16 czy tam 17 mil. to na gg się nie dogadasz