Witam,
Jako że Banan raczej nie zagląda na skrzynke to napisze do niego tutaj.
Drogi Bananku
, czy możesz zdjąć mi bana na ip na insomnii ??
Obiecuje że już nie bede przeklinał, ubliżał innym ani gadał pierdół
Daj mi ostatnią szanse, raz łamie regulamin i mi dawaj stałke bez zastanowienia
MIEJ LITOŚĆ, CO JA BEDE NA ŚWIĘTA ROBIŁ
Dasz rade ??
Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-21 17:23:10
Jako że Banan raczej nie zagląda na skrzynke to napisze do niego tutaj.
Drogi Bananku
, czy możesz zdjąć mi bana na ip na insomnii ??
Obiecuje że już nie bede przeklinał, ubliżał innym ani gadał pierdół
Daj mi ostatnią szanse, raz łamie regulamin i mi dawaj stałke bez zastanowienia
MIEJ LITOŚĆ, CO JA BEDE NA ŚWIĘTA ROBIŁ
Dasz rade ??
Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-21 17:23:10
Krzysztof Piekarz
ciekawe 