SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ZDJĘCIE BANA NA IP :)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5136

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Jako że Banan raczej nie zagląda na skrzynke to napisze do niego tutaj.

Drogi Bananku , czy możesz zdjąć mi bana na ip na insomnii ??

Obiecuje że już nie bede przeklinał, ubliżał innym ani gadał pierdół

Daj mi ostatnią szanse, raz łamie regulamin i mi dawaj stałke bez zastanowienia

MIEJ LITOŚĆ, CO JA BEDE NA ŚWIĘTA ROBIŁ

Dasz rade ??

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-21 17:23:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
podam nr konta do Jakuba to mu wyślesz z 100PLN i zdejmie ok ?

Drogi Bananku

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-12-21 17:24:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58291
ja mam bana na insomni na xx lat a nawet tam nigdy ani jednego posta nie napisalem ani zadnego pw NIC ciekawe
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
"Jako że Banan raczej nie zagląda na skrzynke to napisze do niego tutaj."
korzystam z @ jakies 12h w ciągu dnia, więc nie trafione, skoro nie dostałeś odpowiedzi to oznacza iż albo maila zignorowałem , albo uznałem iż nei warto odpisywać lub też , że odpiszę np. jutro lub w święta , co by poczekać czy za godzinę lub parę od wysłania maila nie zaczniesz się mocno bulwersowac tym razem na sfd, gdzie jeszcze nie masz bana na ip

Póki co chodził mi o opcję nr 3 i nadal ją podtrzymuje, postanowilem iż bedę lepszym człowiekiem co za tym idzie adminem na forach, ale od nowego roku, pozostalo jeszcze parę dni więc do tego, więc moge pozostac takim "sqrwiellem" ;)

Zastanowię się, może w święta

ps. poza tym nie wiem czy miło będzie Ci wrócić na forum i wytrzymać tym bardziej bez bluzgów, pier.dół jak sporo tych , po których cisnąłes pojechało Ci równie pięknie po rajtach
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
leon1906 n a insomnii był / jest (dawno się nie udzielał wiec pozostanę przy 'był') gość który przeszedł tam do historii , zakładał czasami mega smieszne prowokacyjne tematy, ale w wiekszosci spamował, bluzgał ,trollował i to w stopniu takim ,ze nasz jarussek z sfd to przy nim jest maciupeńki

Gosc tez uzywał poczatkowo nicka NOX, potem LEON , po kazdym kolejnym banie dawał np. kolejna cyfre przy nicku jak leon1, leon2, leon3 itd wiec ktos pewno Cie za niego wzial i zbanował "dla zasady", bo on nie miał 10 czy 50 kont, tylko mysle ze grubo kilka setek gdzies mialem ich liste, niesamowity ewenement

jezeli faktycznie tak było - moge sprawdzic po ip i chcesz miec tam konto ,to odbanujemy

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-12-21 17:37:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
^

obiecuje że wytrzymam


Licze na ciebie, wiesz święta, Wigilia, niech nawet banan w ten magiczny czas przemówi do mnie ludzkim głosem i zdejmie mi bana
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58291
no to patologia po calosci, a byla by mozliwosc odbanowania mi konta ?? bo w sumie nic nie zrobilem
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
napisałem powyzej - po edycji
jak chcesz to napisz mi powiadomke na priv, w celu bym nie zapomniał , a wieczorem dojde do tego kto zbanował (mam nadzieję) i zdejmiemy bana
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
licze na ciebie Banasiusiuniuniuniu


Nawet nie mam co czytać w trakcie jedzenia posiłków

Siadam do kompa, nie moge odpalić inso i taka pustka

Na sfd tylko pytania o odblok i rozpiske 20 omki
Na K** coraz gorzej chyba 2 tematy na dzień w dopingu
Na animalu nuuuda też coraz gorsza

A na inso zawsze jakieś śmieszne pierdoły do poczytania przy jedzeniu woła z makaronem

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-12-21 17:48:28
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35524
banan zdemotywowal sqrwiela banujac go turbodynoman zawstydzil banana banujac go dwu krotnie
unbanned sqrwiel

Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2009-12-21 18:25:54
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
banan, jak to ten o którym myślę, to zgłaszam sprzeciw
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

nowy dział

Następny temat

Puste Emaile od Sfd

electro
Polecane artykuły