Witam mam takie pytanie przy treningu na mase
1. propozycja
1min przerwa miedzy seriami ale mniejszy ciezar
2. propozycja
1,30-2min przerwa ale o pare KG wiecej
jak byscie mi doradzili bo dzisiaj na treningu zobaczylem
ze przy przerwie 1,30-2min jest wieksza wydajnosc i jakosc
i przy tym wieksze skatowanie parti miesnia
1. propozycja
1min przerwa miedzy seriami ale mniejszy ciezar
2. propozycja
1,30-2min przerwa ale o pare KG wiecej
jak byscie mi doradzili bo dzisiaj na treningu zobaczylem
ze przy przerwie 1,30-2min jest wieksza wydajnosc i jakosc
i przy tym wieksze skatowanie parti miesnia
Krzysztof Piekarz