Sory że w tym dziale ale nie wiem gdzie jak by co to sory.Pieczenie mięsni pojawia się nie zawsze różnie to jest ale np. Po samym treningu nie czuje poieczenia kilka godzin po niewiem ile żalezy i np po rozgrzewce samei bez treningu za bardzo nie czuje go pzez jakis czas a trening robie Dla początkujących by Mawashi w pon,sro.pia wf mam w wtorki i czwartki hodze na kick boxing 3x w tygodniu w wto,czwa,sob ale w soboty nie zawsze bo sa sparingi nie hce dostac w ****e po 185 kolesie a ja mam 160cm.Kiedys jusz cos takiego mialem i pojawil sie ubytek w klatce piersiowej nie wiem jak to nazwac w dolney czesci klatki taka jakby dziura.Diety nie mam kiedys cwiczylem bez diety nawet co dien tak dla poprawy wytrzymalosci i nic takiego nie bylo potem te pieczznei jakis 1 tyg czasui ten ubytek po tym tygodniu jusz nicnie piekło przez jakies 2-2,5 miesiace potem znowu i co dziwne nie trenowalem wogule z jakies 2 tygodnie i czulem to pieczenie potem trening i kickboxing aha i co bardzo dziwne czulem pieczenie m klatki m naramiennych delikatne i miesni plecow potem trenowalem m brzucha co dziennie jak jeszcze nie hodzilem na kb i nie mialem planu trenowalem je przez 3 dni i co pojawilo sie pieczenie i pojawil sie ubytek po prawej stronie tak jak i w klatce po prawej teraz robie trening juz mailem 2 dni treningowe treningu obwodowego i pojawil sie delikatny ubytek a moze to wina braku snu malo spie ale zawsze tak malo spie i trenowalem i bylo dobrze prosze o pomoc za wszystkie blędy przepraszam dysgrafia.dyslekcja.dysortografia.
Trening czyni mistrza
Krzysztof Piekarz