SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Łączenie odżywek...

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8986
Przepraszam, że już wcześniej umieściłem ten temat, ale nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Proszę o wypowiedź na temat płączenie tych odżywek:

- TREC CREATINE MICRONIZED 200 MESH (120kaps.)
- TREC MASS XXL 2kg
- TREC L-GLUTAMINE EXTREME 200g (100 porcji).

Mam: 17lat
Ważę: 58kg
Trening na masę (ćwicze 1.5 miesiąca)

Z góry dzięuję, Lukasz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
cześć

kreatyna: porcja 4-5g rano i po treningu, w DNT tylko rano
Mass xxl - porcja 60-80g po treningu + w czasie najdłuższej przerwy między posiłkami
Glutamina - 5g po treningu i przed snem

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8986
Rozumiem, że nie treba nicdodawać do tego, a glutaminę 2 razy tak?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
dodaj tylko odpowiednia diete i rosnij zdrow :)
...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Kolego ja bym się wstrzymał z tą kreatyną raz że masz dopiero 17 lat, a dwa to dopiero co zacząłeś ćwiczyć.Poczekaj jeszcze trochę, na samym MASS XXL-u zrobisz fajne efekty, jestem tego pewien.
Kreatyna to świetny suplement na przełamywanie stagnacji w treningach, nie wydaje mi się abyś Ty miał już z tym problem.Pewnie od samych treningów rośniesz jak na drożdżach.Po co pozbawiać się szansy naturalnego przyrostu??Po kreatynę sięgnij jak już dopadnie Cie zastój, póki co bazuj na dobrej diecie z dodatkiem MASS XXL jeśli masz z nią problem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8986
Mam jeszcze 1 pytanie, dlaczego kreatynę bierze się po treningu,a nie przed...? Czytałem na tym forum, że naależy brać rano i przed treningiem..., a i dziękuję za wasze opinie i rady^^.
...
Napisał(a)
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25684
Można brać rano,przed treningiem oraz zaraz po.Najlepiej jak będziesz sugerował się tym co producent zaleca bo jest wiele różnych form kreatyny,stąd ta rozbieżność.
Powodzenia.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Rebel magazine - następca extra large czy nowość

Następny temat

co zrobić żeby zgubić centymetry w pasie

electro
Polecane artykuły