SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytam w imieniu ojca co zrobic by przytyć.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1978
Witam serdecznie. Piszę w imieniu ojca, który ma 45 lat i ma problem ponieważ nie może przytyć:) Pracował 7 miesięcy w Anglii no i niestety nie jadł tyle co powinien. Waży 70kg przy wzroście 174cm. W kraju jest już 1,5 miesiąca i praktycznie w ogóle nie przybrał na wadze, a twierdzi iż je sporo(co mogę potwierdzić), aczkolwiek czasem zdarza mu się zapomnieć o śniadaniu. Aha, nie jest osoba ćwicząca na siłowni ani uprawiająca jakiś sport.
Proszę o jakieś sugestie, co mógłbym mu doradzić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3470
10 wskazowek zdrowego odzywiania,urozmiacanie posilkow oraz aktywnosc fizyczna -- KONIECZNIE (NAJLEPIEJ SILOWNIA)

Zmieniony przez - pershingp w dniu 2009-11-22 17:15:07

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 910
174cm i 70kg to nie az tak mało : ) niech się ojciec zbytnio nie przejmuje : D

Kocham Ten Sport :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wskażnik Tea?

Następny temat

Pytanie odnosnie liczenia kalorii

electro
Polecane artykuły