Witam serdecznie. Piszę w imieniu ojca, który ma 45 lat i ma problem ponieważ nie może przytyć:) Pracował 7 miesięcy w Anglii no i niestety nie jadł tyle co powinien. Waży 70kg przy wzroście 174cm. W kraju jest już 1,5 miesiąca i praktycznie w ogóle nie przybrał na wadze, a twierdzi iż je sporo(co mogę potwierdzić), aczkolwiek czasem zdarza mu się zapomnieć o śniadaniu. Aha, nie jest osoba ćwicząca na siłowni ani uprawiająca jakiś sport.
Proszę o jakieś sugestie, co mógłbym mu doradzić.
Proszę o jakieś sugestie, co mógłbym mu doradzić.
Krzysztof Piekarz