SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić by urosnąc ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
Mam takie w sumie głupie pytanko ... ale mam 15 lat i mam 155 cm wzrostu ... i jestem jesnym z najniższych chłopaków w szkole ... źle się z tym czuje ... wiecei moze co mam jeść, albo co mam robić żeby urosnąć ...???

Mariuszek z Redy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6991
pij mleko, będziesz wielki ;)
a tak na poważnie to na wzrost chyba nie masz większego wpływu...

† Podpis pod wypowiedziami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1209
Wiez to może sie jeszcze odwrocic - czesto ci co byli nienajwieksi w mlodym wieku potem rosna - po prosttu kazdy ma swoj czas . A tak wogole to wzrost zalezy od ilosci hormonu wzrostu - poradz sie lekarza bo moze powinienes go dostawac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
odzywiaj sie zdrowo + duzo ruchu na swiezym powietrzu + zrezygnuj z uzywek = urosniesz tyle ile masz w genach. wiecej nie da rady, co najwyzej mozesz niewykorzystac w pelni swojego potencjalu jesli nie zastosujesz sie do powyzszych wskazowek

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta- jak zaczac

Następny temat

Imprezki a przyrost masy

WHEY premium