SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najman-Pudzianowski 11 grudnia 2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
A jakie stawki są ??

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1663
Swoją drogą Najman ładnie dostał w ryja od Wawrzyka, który notabene

(jeżeli wierzyć SportFanowi ) z Pudzianem przed tą walką trenuje

http://www.sportfan.pl/artykul/13316/pudzian-chce-zalatwic-najmana-prosi-o-pomoc-kogo-zobacz 

01.03.09 - zacząłem drogę do chwały

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16509
No no Pudzian bierze bardzo serio tą walkę. Widocznie Najman zalazł mu za skórę.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 586 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14311
tak jak powyższy filmik ukazuje Najman to Kozak-Frajer jak opuści tak garde podczas walki z pudzianem i ten go trafi to raczej tym razem wyjedzie z gali na noszach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7763
Media trening Marcina Najmana

Dzisiaj (18 listopad) o godzinie 10:00 w warszawskim klubie sportów walki "Copacabana" odbył się media trening z udziałem zawodowego pięściarza wagi ciężkiej, Marcina Najmana.
Popularny "El Testosteron", który zadebiutuje w formule MMA już 11 grudnia na dwunastej edycji "Konfrontacji Sztuk Walki" zaprezentował zgromadzonym dziennikarzom kilka kombinacji bokserskich oraz wysokich kopnięć na worku. - Tymi ciosami znokautuję Pudzina! - wykrzyczał do dziennikarzy.
Prócz akcji typowych dla pięściarza Najman pokazał również próbkę umiejętności stricte parterowych. W tym elemencie pomagał jemu fighter "KSW Team", Antoni "Chmielu" Chmielewski.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia.


http://www.konfrontacja.com/pl/archiwum/news/najman_trening2/album/index.html

konfrontacja.com

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przegrana Najmana bedzie katem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7763
Bukmacherzy mają swojego faworyta

Firma bukmacherska "Unibet" jako pierwsza na rynku odważyła się wystawić kursy na walkę Pudzianowski VS Najman. Jak wiemy, dla obu zawodników będzie to debiut w formule MMA, w związku z czym jest dość trudno ocenić szanse obu atletów.
Specjaliści z "Unibet" postanowili jednak przeanalizować, jak może potoczyć się starcie i przede wszystkim, kto ma większe szanse na zwycięstwo. Leszek Haba z "Unibet" przedstawia nam tok rozumowania jakim kierowali się bukmacherzy ustalając kursy: „biorąc pod uwagę fakt, że Mariusz Pudzianowski jest bezkonkurencyjnym siłaczem stawiamy na jego sukces już na początku walki. Jednak należy pamiętać, że Marcin Najman może uniknąć najcięższych ciosów, a wtedy jego szanse na końcowy sukces mocno wzrosną.”
Reasumując, za postawioną złotówkę na sukces Pudziana możemy zarobić 25 groszy (kurs 1.25), a każda złotówka postawiona na Najmana, w razie jego sukcesu, zostanie pomnożona razy 3 i pół (kurs 3,50) Wszystkich zainteresowanych zakładami na walkę Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z Marcinem „El Testosteronem” Najmanem odsyłamy tutaj: ( https://pl.unibet.com/betting/grid/martial-arts/ksw/2000052254.odds ).

konfrontacja.com

Ktoś stawia na "El Testosterone" ?

Zmieniony przez - Prymasek w dniu 2009-11-18 22:15:52

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20224
Kadłubek, co ty nie wiesz ? No przecież trzeba jakoś przed walką wyglądac

Może liczy, że go Pudzian nie pozna

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16509
Tak trenuje Najman, na solarium, a tak trenuje Mariusz:





Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2009-11-19 09:37:00

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat a Boks ?

Następny temat

czy w inter sporcie są rękawice do boksu dla juniorów?

electro
Polecane artykuły