dobra zacznijmy od początku po pierwsze masz za małe zapotrzebowanie kaloryczne
"Spróbujemy zrobić obliczenie dla osobnika o wadze 75 kg średnio aktywnego:
Tu podaje jeden ze wzorów
M:
1. Mnożymy wagę x 24 godziny = podstawę zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x współczynnik aktywności = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
K:
1. Mnożymy wagę x 24 godziny = podstawę zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x 0,9 = poprawny BMR dla kobiet
3. Poprawiony BMR x współczynnik aktywności = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
Współczynnik aktywności:
Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne ćwiczenia + praca fizyczna przez większa cześć dnia)
Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne ćwiczenia + praca 'na nogach')
Średnio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Ćwiczenia 3 razy/tydzień + praca siedząca)
Nisko Aktywny = 1 (brak ćwiczeń + praca siedząca)
"
po 2 nadal nie wiem po co chcesz się bawić w ckd gdyż jest dla osób które mają jakieś doświadczenie
po 3 o ile mnie pamięć nie myli pierwsze ładownie robi się po około 2-3 tygodniach
po 4 ładowanie robiłbym 12 godzinne
jak w arcie Qazara do 60g tłuszczy 2g
białka i na poczatek po 6g
po 5 zwiększyłbym na twoim miesjcu ilośc ww do ok 80 -100g i tak jechał gdy będziesz odczuwał głód ww zrobiłbym ładowanie ...
myślę że narazie tule wystarczy
Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-11-01 15:06:53