Pytanie odnośnie kolegi, ćwiczy systemem fbw, chce w nietreningowe dodać hita,z rana, nie należy do osób którym masa przychodzi łatwo. Wieć chce się w jego imieniu zapytać jak ma wyglądać posiłek przed i po hicie. Początkowo miał być szejk wpc łowickie z owsianymi 50g tak samo i po treningu.
Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze
)))
Krzysztof Piekarz