SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzrost Siły-Nie Wagi-Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 786
Witam.
Jestem Trójboistą Siłowym i Gram Tez w Footbol Amerykański.
Nie stosowałem odkąd trenuję (3,5r) żadnych odżywek,tylko dieta.
Ale przydarzyła się na meczu kontuzja nogi,gips 3 miechy z treningu out...no i pozostał nowy brzuszek i Spadki siły straszne.
Zdecydowałem się w oparciu o Rady Kolegów i Wiedzę zaczerpniętą z SFD na Kupno:
Białka WP80,Jakiegoś jabłczanu,BCAA i Thermo Stim...
Czy taki program ma sens,muszę zwiększyć siłę ne ruszając masy bardzo ewentualnie tylko zamienić to co mi na brzuchu urosło ale musi zostać 90 kg.
CO kupić? Jabłczan czy zwykłą kredkę i jakiej Firmy coś ewentualnie?
Pomocy bo sam już nie wiem bo w każdym temacie inaczej...

W każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel...
za kilka lat mieć u stóp cały świat...!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
moim zdaniem dla Ciebie bardziej jabłko, może być Olimp, Trec patrz na dawkę, cenę, kluczem do wzrostu siły będzie również odpowiednie prowadzony trening, możesz zainwestować też w bcaa około treningowo 1g/10kg masy ciała, jeżeli chodzi o zgubienie zbędnego fatu to dobra dieta tutaj będzie kluczem+ trening aerobowy, spalacz możesz sobie dorzucić, może być thermo stim, może być clenburexin, kluczem i tak będzie dieta jak pisałem wcześniej, jeżeli chodzi o białko to bierzesz je według braków w diecie, jeżeli je masz to zakup

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-10-22 13:32:16

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 786
A co byś powiedział na Taki Zestaw
-BCAA Pro 4200 FitMaxu
-Xtreme Creatine (OROTINE)
-Thermo Stim
-Olimp Taurine Mega Caps

czy może Lepiej CM3 albo cell pumpa

Po każdym Trningu 20 minut Aerobów na Ergometrze wioślarskim w systemie minuta szybko minuta średnio.
Do tego Dieta Oparta na Tuńczyku,Piersi z kurczaka,Jajach,Oliwie z Oliwek,Ryżu i Kaszy gryczanej + WPC 80 Po Treningu I Rano w dzień nietreningowy.
Do tego zawsze przed snem 100g Białego Chudego Sera z Oliwą z Oliwek.
Co O Tym myślisz?


Zmieniony przez - TomekNo5 w dniu 2009-10-22 16:27:59

Zmieniony przez - TomekNo5 w dniu 2009-10-22 16:29:16

W każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel...
za kilka lat mieć u stóp cały świat...!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5490
wiesz co Taurynę odpuść sobie, szkoda kasy, lepie w to miejsce zainwestować w większą ilość bcaa, na lepsze Ci to wyjdzie;) tej kreatyny nie znam także nie wypowiem się na jej temat CM3 polecam spokojnie bo brałem, jeżeli chodzi o CP to też tam jest arginina także musiałbyś sprawdzić czy nie będzie Ci przeszkadzać "pompa" mięśniowa, co do thermo stima może być, jeśli chodzi jeszcze o dietę to wiesz każdy ma swoją i musi znać swoje dzienne zapotrzebowanie na kcal i znać rozkład b/t/w, jeżeli już jakiś czas taką dietę trzymasz i jest ok to możesz przy tym zostać, ewentualnie możesz ją wrzucić w dział odżywianie i tam ewentualnie ktoś CI ją dopracuje;)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
zestaw ok

to co opisales - to nie do konca dieta, bo jak rozumiem nie jesz tylko i wylacznie produktow bialkowych..

wrzuc calosc do odzywiania

to czy przytyjesz czy schodniesz - zalezy od bilansu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
Ja na wzrost aktywności, siły i kondycji to tylko bodymaxa sport łykałem. To jest suplement z żeń szeniem, łyka się ok 3 miesięcy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 786
Dodałem do odzywiania jako taką dietę którą stosuje będę chciał to sensownie połączyć z Odżywkami i białkiem Ostrowi

https://www.sfd.pl/Dieta_po_kontuzji_na_Odzyskanie_Siły-Masa_Stop-t539586.html#post0

Zmieniony przez - TomekNo5 w dniu 2009-10-23 13:04:08

W każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel...
za kilka lat mieć u stóp cały świat...!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
A po co Ci to białko z prochu jeżeli możesz je dostarczyć ze zwykłego pożywienia, które to jest o wiele bardziej wartościowe. Przy tej wadze spokojnie możesz utrzymać dietę, używając go tylko w nagłych wypadkach.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
No dokładnie, ja to co tylko mogłem to czerpałem z jedzenia. Tak to witaminy miałem w suplemencie, ale dietę odpowiednią też trzymałem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 786
a ile łuszczu Białka Węgli i Kalori powinnem dziennie ???

W każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel...
za kilka lat mieć u stóp cały świat...!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Akurat dietę, ilość danych "składników odżywczych"... wylicza się SAMEMU i nikt za Ciebie tego nie zrobi...

Wszystko na temat diet itp. rzeczy jest w dziale "Odżywianie", tam także znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy.

Następny temat

Creatine Olimp megacaps

electro
Polecane artykuły