SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mały problem polegający na nie wiedzy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Witam chciałbym się zapytać o to czy dobrze wykonuje swój trening...
Mianowicie robię masę i robię ćwiczenia z progresją ciężarów (tak jak to się robi na masę), ale po osiągnięciu maxymalnego ciężaru jaki podniosę redukuje go tak jak zwiększałem aż nie mogę podnieść suchego gryfu (po około 20-30 powtórzeniach). No właśnie czy powinienem go zmniejszać po uzyskaniu maxa ?? Za pomoc Sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
progresje stosuje sie prawie zawsze bez wzgledu na cel,

i dalej nie rozumiem bo napisales bez zadnej skladni

stosujesz progresje ( jak wiadomo jest troche rodzajow jej wykonywania )

wykonujesz progresje az zrobisz tylko 1 powtorzenie? nie rozumiem po co maks?

chyba nie wiesz co to progresja, albo napisz zrozumiale, i napisz swoj staz, jesli jestes poczatkujacym to normalnie, zwyczajnie zwiekszaj progresywnie ciezar
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Chodzi mi o to, że rozgrzewam się 20 kg gryfem później (20 powtórzeń) 30 kg (15) 35 kg (10) 40 (6) 45 (3) i jadę z powrotem 40 kg (ile dam rade we wszystkim) 35 (max) 30 (max) 20 kg (gryf też ile dam radę) ... I czy to jest dobre rozwiązanie ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 544
up
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
nie do końca bo potem to tylko pompujesz klatkę a jej nie stymulujesz

zrób sobie serię z piramidalnym zwiększeniem obciążenia w zakresie powtórzeń 12-6 i wystarczy w zupełności
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
właśnie, masz za maly staz zeby sie bawic w regresje ;], ale raczej tego nie mozna nazwac tak ;], wiec stopniowo zwiekszaj obciazenie

zdr
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a tak z ciekawosci ile robisz serii czymś takim i jakim planem lecisz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
swym pytanie pokazales kompletna niewiedze na temat treningow serii i powtorzen w nich!
https://www.sfd.pl/Strach_przed...wynikami_-t247583.html
poczytaj sobie...

---spis tematow---https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

planik

Następny temat

FBW do sprawdzenia - opinie, porady itp...

electro
Polecane artykuły