Witam chciałbym się zapytać o to czy dobrze wykonuje swój trening...
Mianowicie robię masę i robię ćwiczenia z progresją ciężarów (tak jak to się robi na masę), ale po osiągnięciu maxymalnego ciężaru jaki podniosę redukuje go tak jak zwiększałem aż nie mogę podnieść suchego gryfu (po około 20-30 powtórzeniach). No właśnie czy powinienem go zmniejszać po uzyskaniu maxa ??
Za pomoc Sogi
Mianowicie robię masę i robię ćwiczenia z progresją ciężarów (tak jak to się robi na masę), ale po osiągnięciu maxymalnego ciężaru jaki podniosę redukuje go tak jak zwiększałem aż nie mogę podnieść suchego gryfu (po około 20-30 powtórzeniach). No właśnie czy powinienem go zmniejszać po uzyskaniu maxa ??
Za pomoc Sogi
Krzysztof Piekarz
