SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Początki ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Witam chce zacząć trening na rzeźbę, interesuje mnie głównie górna część ciała. Trenować będe w domu, nie mam przyrządów oprócz sztangi nie wiem dokładnie ile kg, pozatym robie pompki, brzuszki i podciągam się. Prosiłbym na ułożenie planu tygodniowego odnośnie tego ile mam robić powtórzeń itp.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 70

Wzrost: 175

Cel treningowy: Rzeźba

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11751
Nie masz co rzeźbić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4446
robercik masz jego zdjęcie ,że tak się wypowiadasz ? rozumiem gdyby np mniał 185 wzrostu masz http://www.kulturystyka.pl/atlas/ zapoznaj się z zawartoscią tej strony a po przeczytaniu jej ze zrozumnieniem ułożysz swój trening i dużym stopniu powiększysz swoją wiedze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Siema
Tak jak na początku kolega też chcę trenować aby wyrzeźbić sobie górna część ciała. Trenuję w domu. Mam hantel o wadze 6 i 4 kg. Trenuję od 2 do 3 razy dziennie podnosząc 4kg 100 razy. Czuję, ze mi to nie wystarcza. Chciałbym żebyście mi pomogli dobrać odpowiednie ćwiczenia z hantlem, dietę oraz doradzili jakie używki kupić. Myślałem na L-karnityną i HMB???

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 80

Wzrost : 174

Cel treningowy : Rzeźba

Staż treningowy na słowni : 0

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : hantel

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11751
Emilku, a czego spodziewasz się po 17-latku z zerowym stażu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4446
zeby robic rzezbe trzeba miec z czego ale nie mamy zdjęcia tego samca:)może się okazać twoja racja roberto ,że priorytetem bedzie masa .Ale jak czy tam ,że typ robi 3 razy dziennie hantlem 4kg po 100 powtórzeń to mi się nie dobrze robi :/http://www.kulturystyka.pl/atlas/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Myślałem, że mi jakoś pomorzecie ale jak narazie to sama krytyka dla mnie :( Spodziewałem się po was, że pomorzecie mi zrobić jakiś dzienny system ćwiczen. Jak narazie zawiodłem się na tych forumowiczach.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
interesuje Cie tylko gora bo .... ?? (dol straciles na wojnie czy jak ??)

zreszta z tym sprzetem nie zdzialasz za duzo i odsylam do dzialu "trening w domowych warunkach" tam jest wszystko ladnie opisane co masz robic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4446
prosze pana nikt tu nie jest waflem do układania komuś planu treningowego za free ludzie za to płacą na przyszłość załóż okulary bo podałem ci link po przeczytaniu tej strony ze zrozumnieniem ułozysz swoj plan treningowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4446
nom ziomlogos ma racje jedną hantlą wiele nie zwojujesz :D zainwestuj w sprzęt jesli masz warunki lub zapisz się na siłownie proponuje pierwsze bo szybko sie zwróci niz za karnety mniał bys płacić i starczy na długo
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
a i niektore wiadomosci w atlasie sa raczej nieaktualne tak wiec nie podawal bym go jako pierwszego zrudla informacji jest duzo tematow o treningach na forum ktore w zupelnosci wystacza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy split.prosba o ocene

Następny temat

Efekty treningu beztlenowego i tlenowego na trening siłowy

Shoty
Polecane artykuły