Witam chce zacząć trening na rzeźbę, interesuje mnie głównie górna część ciała. Trenować będe w domu, nie mam przyrządów oprócz sztangi nie wiem dokładnie ile kg, pozatym robie pompki, brzuszki i podciągam się. Prosiłbym na ułożenie planu tygodniowego odnośnie tego ile mam robić powtórzeń itp.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: Rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 70
Wzrost: 175
Cel treningowy: Rzeźba
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
