SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
co ty gadasz podaj choć jeden przykład ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
np te okreslone czasy przerw (nie am zasady ile am trwac przerwa miedzy seriami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
przerwy między seriami są bardzo wazne np w cyklu na siłe trwa nawet do 5 min by złpać oddech i nabrać sił do następnej seri a w cyklu na rzezbe to jest 60 sec bu odpowiednio napompować mięśnie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a czym wg Ciebie jest cykl na zezbe ??

a i jak ktos ma bdb kondycje i wystarczy mu (nawet w cyklu silowym) przerwa 30 sek ?? ja nie robie wiecej jak 45 sek a ciezary nawet 80-90% CM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
jak bys nie zauwazył to napisałem do 5 minut ja tez nie odpoczywam te 5 min chyba ,że robie rekord jest to czas też na odpowiednie zmotywowanie się i psychiczne nastawienie to pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a czy ja napisalem ze robisz tyle ? z tym ze w atlasie pisze 4-5 min jak sie nie myle

i jakos nie widze tam informacji pomagajacej w ukladaniu planu

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-10-15 20:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
a czy ja pisałem byś napisał ile robisz :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie moge napisad dla przykladu ile robie ?? znajac zycie jak bym tego ni napisal nie uwierzyl bys ze w cyklu silowym mozna zejs z przerwy ponizej 1 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
panie mądraliński :) mam inne zdanie mam do tego prawo dla mnie to 45 sek za mało w cyklu na mase zgrzeszysz jak odpoczniesz troche dłuzej dłużej ? w ten czas nazbierasz wiecej energi ,bardziej odpoczną twoje stawy,mięśnie zmęczone poprzednią serią nastawisz się psychicznie i to wszystko w dużym stopniu może się przyczynić np do pobicia jakiegoś rekordu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
w cyklu na siłe *
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy split.prosba o ocene

Następny temat

Efekty treningu beztlenowego i tlenowego na trening siłowy

WHEY premium