SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dynamika

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Bierzesz sobie sztangielkę i podnosisz ją przed siebie na prostej ręce albo na bok.
Ja to tak rozumiem mogę się mylić

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41311
Sensei g**** wiesz ,a się odzywasz ...

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2582
Dzięki za odzew.
Oto mój plan po przeróbkach:
I dzień

1.rozgrzewka
2.rozciaganie dynamiczne
3.podciąganie na drążku nachwytem 4x max
4.renagade rows 10,8,6,4
5.Coś w stylu tego co było w planie PGD Fans'a tylko, że z jednym hantlem. Jak najszybciej podnoszę hantel i wyciskam go do góry 10,8,6,4
6.przysiad+ćwierćskok(mały ciężar) 4x 10
7.wyciskanie hantli na ławce płaskiej(jak najszybciej) 10,8,6,4 Zamiast ławki mam taborety :D
8.pompki na poreczach 2xmax+2x4 - rozwiązanie Scorpiona :P
9.brzuch

10.rozluznienie+rozciaganie statyczne!!!

II dzień

1.rozgrzewka
2.rozciąganie dynamiczne

3.podciaganie podchwytem 4x max
4.pompki z jedna ręką na podwyższeniu i naprzemiennie 4x10 na ręke,czyli 20
5.wiosłowanie hantlami 10,8,6,4
6.thrusters 10,8,6,4
7.wznosy kołka (na lewo ,na prosto, na prawo) 12,9,6,6
8.wskoki na coś wysokiego lub przeskoki np. przez ławeczkę 4x10
9.brzuch

Czekam na sprawdzenie ;P


Zmieniony przez - zyzio132 w dniu 2009-10-13 18:36:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7237
Sensei99 weź sie nie wypowiadaj jak sie nie znasz..
MC możesz normalnie robić nawet w wieku 14lat tyle , że nie dużymi ciężarami i technicznie. Wszystkie ćwiczenia możesz robić ,ważne żebyś nie wariował na siłowni i wszystko robić technicznie
ja pier***e naczytaliście sie gogle i sie wymądrzacie.
Jednostki ćwiczące w tym wieku maja problemy zdrowotne , które sa spowodowane świrowaniem na siłowni, bez pasa , nie technicznie a wy kur*a pier***icie glupoty co za ludzie


Zmieniony przez - Modboy w dniu 2009-10-13 18:50:33

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szermierka klasyczna

Następny temat

Evolution 18 - Paweł "The Sting" Słowiński znów walczy!!!

electro
Polecane artykuły