witam,
przegladalem produkty HMB amerykanskich producentow i na wszystkich napisane jest zeby przyjmowac HMB z posilkami, a na tych ktore mozna kupic w polsce pisze zeby brac poza posilkami.
Wytlumaczy to ktos?
przegladalem produkty HMB amerykanskich producentow i na wszystkich napisane jest zeby przyjmowac HMB z posilkami, a na tych ktore mozna kupic w polsce pisze zeby brac poza posilkami.
Wytlumaczy to ktos?

Krzysztof Piekarz

a na serio to wcale mnie nie dziwia rozbieznosci miedzy polska a innymi krajami - pamietam ze na etykietach olimpu w wielu suplach dawkowanie dla polakow bylo okolo 1,5 wieksze niz to dla niemcow:D mimo ze oba byly na jedej etykiecie