Szacuny
25
Napisanych postów
12202
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
152586
Zadajesz pytania w tym dziale mimo że masz dział o tej tematyce.
Do każdego pytania zakładasz osobny temat (na pierwszej stronie w tym dziale widnieje aż 5 Twoich tematów z "pytaniem"). Po co? Ciężko zadać kolejne pytanie w swoim temacie założonym wcześniej?
Większość odpowiedzi na Twoje pytania znajduje się w dziale do tego przeznaczonym w tematach podwieszonych (tych u góry pogrubionych).
A jeżeli nie wiesz gdzie to link do działu podał kolega wyżej.
Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-10-01 19:02:53