Witam.
mam 17 lat ostatni raz mierzyłem się blisko pół roku temu w szkole.
Wykazano, ze mam 170 cm wzrostu ;)
Jestem obecnie chory i dzisiaj sam mierzylem swoj wzrost i mam teraz wdł mojej miarki 167 cm - Maleje ?
Od 2,5 miesiąca zacząłem robić intensywnie siłownie na siłę/masę
Oczywiśćie do tego staram sie trzymać odpowiednią dietę - przytyłem blisko 4kg.
mam jednak dość mojego wzrostu i najpewniej będę chciał się za jakiś czas wybrać do lekrarza z zapytaniem czy przyzna mi hormon wzrostu itp
teraz pytania :
Na co się przygotować ?
-Jakies pytania, badania itp ?
Czy trudno jest dostać recepte ?
Jakie są ceny ?
Dzięki za wszelka pomoc
mam 17 lat ostatni raz mierzyłem się blisko pół roku temu w szkole.
Wykazano, ze mam 170 cm wzrostu ;)
Jestem obecnie chory i dzisiaj sam mierzylem swoj wzrost i mam teraz wdł mojej miarki 167 cm - Maleje ?
Od 2,5 miesiąca zacząłem robić intensywnie siłownie na siłę/masę
Oczywiśćie do tego staram sie trzymać odpowiednią dietę - przytyłem blisko 4kg.
mam jednak dość mojego wzrostu i najpewniej będę chciał się za jakiś czas wybrać do lekrarza z zapytaniem czy przyzna mi hormon wzrostu itp
teraz pytania :
Na co się przygotować ?
-Jakies pytania, badania itp ?
Czy trudno jest dostać recepte ?
Jakie są ceny ?
Dzięki za wszelka pomoc
do 1 Lipca 2010.
Krzysztof Piekarz
i odpowiedź na pytania. my tutaj nie mamy az tyle intelektu ;/