Mój plan dnia do posiłków wygląda tak zapotrzebowanie startowe biorę na 2000kcal czyli na 0 około wychodzi
białko: 140g
tłuszcze: 150g
ww: do 30 ale będzie mniej
POSIŁKI:
7:00
10:00
13:00
16:00
17:30-19:00 Trening
około 22-23 się kłade spać
do dyspozycji mam jaja,oliwe z oliwek, odzywke bialkowa z tych produktow glownie bede czerpal kcal
nie wiem moze macie inny pomysl z rozlozeniem posilkow ale musze wstac o 7 czy wtedy musi byc od razu 1 posilek? czy moze byc 1h potem np.
białko: 140g
tłuszcze: 150g
ww: do 30 ale będzie mniej
POSIŁKI:
7:00
10:00
13:00
16:00
17:30-19:00 Trening
około 22-23 się kłade spać
do dyspozycji mam jaja,oliwe z oliwek, odzywke bialkowa z tych produktow glownie bede czerpal kcal
nie wiem moze macie inny pomysl z rozlozeniem posilkow ale musze wstac o 7 czy wtedy musi byc od razu 1 posilek? czy moze byc 1h potem np.
Krzysztof Piekarz