Mozliwe ze trocha za szybko. Sam jeszcze pol roku temu wazylem 120 kg (8 miesiecy temu 127) ob ecnie mam 107 wiec przez pol roku spadlo 13 kg, jedyne co przezs te pol roku robilem to zaczalem duzo wiecej jezdzic na rowerze, od czasu do czasu bieganie troche silowni, ograniczylem prawie do 0 slodycze i nie jem tyle fast foodow. Od 3 tygodni silownia 4 razy w tygodniu poniewaz zaczalem juz normalny trening na redukcje i poprawe jakosciowo masy miesniowej (ktorej z powodu wczesniejszych przygod z silownia i sportami troche pod tluszczem mialem). W twoim przypadku w 2? miesiace ponad 20 kg, obawiam sie ze mozesz odczuc efekt jojo.
p.s. dobrze ze nie zniecheciles sie przez pierwsze posty tzw. "ekspertow". Gdy zalozylem podobny temat do swojego, dostalem identyczne odpowiedzi, czayli to nie tamto ci nie pomoze, poczytaj podwieszone i zawsze sie po takiej porcji krytyki zniechecalem.
Proponuje abys powoli zaczal jesc w miare normalne rzeczy (podkreslam powoli) i zobaczyl czy waga szybko bedzie szla w gore, poniewaz nie wierze ze do konca rzycia bedziesz na takiej diecie jak jestes.
Zmieniony przez - Imex w dniu 2009-09-18 17:53:38
p.s. dobrze ze nie zniecheciles sie przez pierwsze posty tzw. "ekspertow". Gdy zalozylem podobny temat do swojego, dostalem identyczne odpowiedzi, czayli to nie tamto ci nie pomoze, poczytaj podwieszone i zawsze sie po takiej porcji krytyki zniechecalem.
Proponuje abys powoli zaczal jesc w miare normalne rzeczy (podkreslam powoli) i zobaczyl czy waga szybko bedzie szla w gore, poniewaz nie wierze ze do konca rzycia bedziesz na takiej diecie jak jestes.
Zmieniony przez - Imex w dniu 2009-09-18 17:53:38