SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce schudnać z 85 do 73 z Thermo Speed Extreme - czy to mozliwe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
Witam

Mam plan: schudnać ponad 10 kg ( 85kg > 73kg ) i w tym celu zakupiłem wspomagacza Thermo Speed Extreme 90 kapsulek. Wczesniej probowalem cos osiagnac z BIO CLA z zielona herbata ale nie osiagnalem zamierzonego celu. Nie wiem moze źle dobrałem diete czy moze za malo ruchu bylo. Mam tak też że jezeli jestem na diecie i jestem poza domem nawet nie przychodzi mi na mysle zeby cos zjesc , ale jak juz jestem w nim to mam napady jedzenia.Tak mysle ze jezeli zmienilbym dom to juz nie mialbym takich problemow ;)

Prosilbym o rady jak stosowac ,kiedy zwiekszac dawke, o ile musze. I podpowiedzec cos na temat diety jaka najlepiej zastosowac.

Teraz mam troche utrudnione zadanie poniewaz robi sie zimno i juz nie poskacze pod koszem jak wczesniej ;(

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 85

Wzrost: 175

Obwód klatki: 99

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 93

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkola,dom,przeloty do przystanku ok 200m,do sklepu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zadne

Odżywianie: kiedy jem malo zaraz mam napady jedzenia i po diecie trudno mi wytrzymac ok tygodnia.

Zazwyczaj jem malo dan typu obiad i czesto zastepuje to kanapkami. Zauwazylem ,ze praktycznie moj jadlospis to kanapka z jakas wedlina i zoltym serem.

W sumie to wszystko jem.


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: zadych

Stan zdrowia: wszystko OK

Preferowane formy aktywności fizycznej: brzuszki,pompki i inne cwiczenia ktore moge wykonac w domu. Moge sie w sumie skusic na bieganie a co mi tam ;)

Mysle cwiczyc 3-4 razy w tygodniu po 30min lub dluzej jezeli bedzie taka potrzeba


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: wczesniej BIO Cla z zielona herbata 60 kapsulek- w sumie zadych efektow choc gralem troche w kosza wtedy

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak, Thermo speed extreme

Stosowane wcześniej diety: 6 posilkow w ciagu dnia, ale jezeli ja stosuje musze byc poza domem bo zaraz mnie ciagnie do lodowki. W sumie to z kazda dieta tak mam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po pierwsze - nie gubimy kilogramów tylko tkanke tłuszczową. Odchudzanie na herbatkach i samych suplementach jest nie skuteczne bo skuteczne być nie może. Zapisz się na siłownie, dużo ruchu, jakiś rower, bieganie,basen i przedewszystkim zdrowy styl odżywiania a organizm podziękuje. => https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html


https://www.sfd.pl/Dlaczego_nie_należy_zrzucać_kilogramów-t226247.html

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-09-27 13:58:09
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
no zrobilem sobie przyblizony procent tkanki tluszczowej i takie mi oto wyniki wyszly:

- 22,82 % tłuszczu
- 19 % masy tłuszczowej
- 66 % masy ograniczonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104


i tak to wyglada na real. Doradzcie mi jakie cwiczenia beda dla mnie najlepsze. Najbardziej interesuja mnie dolne partie tzn brzuszek, posladki i uda ;/. Tu chcialbym spalic najwiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Kupiles spalacz,ale praktycznie nie uprawiasz sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
nieuprawia-ŁEM ....

teraz ćwiczę tylko może ktoś mi doradzi jakie ćwiczenia będą dla mnie najlepsze chodzi mi o konkretne a nie proruszaj za domem idz na silownie ,bo mysle ze tu rozmawia sie o konkretnych sprawach a nie ogolnie, bo jezeli tak to za chwile bedziemy rozmawiac kiedy najlepiej posiac kalarepe i pytania dlaczengo Nero nie wypala dyskietek ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
nie wiem czy dobrze zaczynam:
wybralem sie na na 25 min biego-marszu ( troche biegu-troche marszu) pozniej w domu troche pocwiczylem biceps 4 kg hantelka (4/25) i na koniec robilem 20 brzuszkow i prawie zablokowalem miesnie brzucha ;/.Chyba za szybko che widziec efekty i nabawie sie kontuzji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka oceńcie!

Następny temat

rowerek pomocy

WHEY premium