Cześć drodzy urzytkownicy forum :) mam pytanie odnośnie ćwiczena na mięsnie brzucha ;) mam troszke tłuszczyku na dolnej czesci brzuszka czy samymi brzuszkami da rade cokolwek zrobić spliac lub rozbudować te miśnie ??? prubowałem bigać ale nabawiłem sie kontuzji ;/
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie jestem specem, ale po przeczytaniu juz duzo na tym forum (ty tez tak powinienes zrobic - wszystko tam jest:) moge powiedziec ze:
Samymi brzuszkami jedynie mozesz rozbudowac troche miesnie brzucha, natomiast nie spalisz nic (moze troszeczke).
Podstawa to ujemny bilans(dieta np CKD) i aeroby, albo np HIIT:)
Ale jak mowie daleko mi do experta:P
Samymi brzuszkami jedynie mozesz rozbudowac troche miesnie brzucha, natomiast nie spalisz nic (moze troszeczke).
Podstawa to ujemny bilans(dieta np CKD) i aeroby, albo np HIIT:)
Ale jak mowie daleko mi do experta:P
...
1. Dieta na ujemnym bilansie kalorycznym (okolo -500)
2. Aeroby, siłownia
3. Ćwiczyć oczywiscie mozesz w tym czasie ale samym treningiem nie wiele zdziałasz
pzdr.
2. Aeroby, siłownia
3. Ćwiczyć oczywiscie mozesz w tym czasie ale samym treningiem nie wiele zdziałasz
pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz