cze właśnie dostałem ovopol który zamówiłem u Hosego i wygląda troche inaczej niż na zdjęciu w którymś z postów(ktoś pytał czy nie dostał podróby).jest żółty(właściwie prawie biały tylko taki odcień) w białym wiaderku ze skąpą nalepą:(data prod,partia.termin(12mies),waga i xywa pakującego),czy jest to oryginalny prod.?
Mam jeszcze takie pytania:
1:Ile łyżek stołowych ma maksymalna przyswajalna jednorazowa dawka przez organizm(i ile to gramów tak na marginesie)?
2:w jakiej ilości wody mam to rozpuścić?
3:czy można rozpuścić w butelce 05l i wziąć do szkoły i wypić tuż przed tren.?
4:czy biorąc przed tren. i przed snem robie słusznie i czy są jakieś ewentualne skutki przedawkowania białka(niewiem ile dostarczam go z diety?
5:waże 80kg więc białka powinienem spożywać 160 g?
Nie jest źle czuć sie dobrze.
Mam jeszcze takie pytania:
1:Ile łyżek stołowych ma maksymalna przyswajalna jednorazowa dawka przez organizm(i ile to gramów tak na marginesie)?
2:w jakiej ilości wody mam to rozpuścić?
3:czy można rozpuścić w butelce 05l i wziąć do szkoły i wypić tuż przed tren.?
4:czy biorąc przed tren. i przed snem robie słusznie i czy są jakieś ewentualne skutki przedawkowania białka(niewiem ile dostarczam go z diety?
5:waże 80kg więc białka powinienem spożywać 160 g?
Nie jest źle czuć sie dobrze.
Nie jest źle czuć sie dobrze.
Krzysztof Piekarz
...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!
GG 1135964 kom. 607204663
naszczesci sa sposoby zeby z tym walczyc
niestety