SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep z białkiem z OVOPOLa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6289

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Czy gdzies w Warszawie mozna kupic bezposrednio pare kg bialka z OVOPOLa ??? Dzieki za odp. Pozdro

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będzie się opłacać, bo po podziale zysków zostaje raczej niewiele

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba do nich zadzwonić, bo robimy im taką reklamę, że niedługo 50% produkcji będzie dla nas...

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
MaTEO, a nie myslales o tym, by stac sie ich posrednikiem jako wlasciciel forum?

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Bys kupowal po nizszej cenie, ktora bys stosowanie wynegocjowal, tj. jakies 70% ceny rynkowej, a na forum bys wysylal dla chetnych, np. po wplacie z gory na konto, mniejsze ilosci np. 2 czy 3 kg. No i bys sobie cos tam odpalil zawsze, no wiesz pieluchy sa drogie No i to by bylo korzystne dla wszystkich, mozna zrobic ankiete ile osob bylo by chetnych na kupowanie bialka z OVOPOLa ciagle, na biezaco

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że kilku osobom pomysł się nie spodoba
Trzeba przemyśleć. Zaraz zrobię ankietę.
Ja myślełem raczej o namówieniu Ovopolu do otworzenia sklepiku internetowego i na reklamę na SFD.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogę... wstaw Ty

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
No wlasnie oto mi chodzilo, sklep Ovopola na SFD

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ok. objasnienie ankiety.
1. Chcę kupować w sklepiku na forum-tzn. pewnie po nizszej cenie niz na rynku i mozliwosc zakupu mniejszych ilosci, a przy okazji wspieramy nasze forum
2. Wolę telefonicznie hurtowo-tzn. interesuje mnie tylko wieksza ilosc i lepiej przez dzial handlowy telefonicznie, cena rynkowa zwykla, min. 10kg
3. Nie interesuję mnie wogóle to białko - tzn. ze wogole nie jestem zainteresowany zakupem bialka tej firmy

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
chyba wersja opisana prze Mateo jest lepsza...Sonbaty kiedyś pisał że kupuje to białko po 100kg a i tak nie dostaje upustów. Firma nie jest zainteresowana bo to białko to i tak tylko margines ich działalności.
Ale jak najbardziej jestem za. Tutaj bym kupował pewnie. Wybacz Hosse:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
kombinuj Hosse, kombinuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawa sprawa :-))

Następny temat

Super Cykl by Dąbek

WHEY premium