U nas rozgrzewka w formie zabawy to tylko wtedy, gdy potrzebny jest jeden dzień rozluźnienia (np. wszyscy wrócili z zawodów, czy ostatni trening przed świętami). I wteddy albo sama rozgrzewka taka albo cały trening w formie zabaw. Ale to rzadko i wszyscy się cieszą jak dzieci

Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
Czytanie spamu to moje ulubione zajęcie na tym forum 