SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wygląda trening BJJ / judo ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
U nas rozgrzewka w formie zabawy to tylko wtedy, gdy potrzebny jest jeden dzień rozluźnienia (np. wszyscy wrócili z zawodów, czy ostatni trening przed świętami). I wteddy albo sama rozgrzewka taka albo cały trening w formie zabaw. Ale to rzadko i wszyscy się cieszą jak dzieci

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Ja chodze na jiu jitsu u nas na początku jest rozgrzewka potem rozciąganie, nauka technik, rożne ćwiczenia i sparingi i do domu. I oczywiście wszystko w japońskim stylu ukłony, komendy itp.

"ustąp by zwyciężyć" JJ

...
Napisał(a)
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 125433
W zasadzie nie przyszło mi to wcześniej do głowy...

Ale tutaj: https://www.sfd.pl/temat440139 są ropisane poszczególne treningi, z zaznaczeniem periodyczności treningu. Jeśli przebrniesz przez pierwsze 10 stron, to powinieneś mieć już jakiś ogląd na sprawę, jak wyglądają treningi bjj czy judo.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 523
o, dziękuję saida ;)

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11152
u mnie jest rozgrzewka, bieganie w kolko, przeskoki jak przez kozla, pompki na czas bieganie, zabki na czas przez mate, pozniej przewroty, czolgania, gwiazdy, pozniej jest jakas technika pokazana i ja cwiczymy , albo kilka a pozniej jest walka - albo czasem odwrotnie napierw sparing a pozniej technika pokazana i to wszystko- do domu
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
"Ciag dalszy dogadywania? Jak masz do mnie jakis problem to wal na priv"

Nieee! Czytanie spamu to moje ulubione zajęcie na tym forum

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hayabusa "Haburi" Rashguard

Następny temat

szybkie pytanie, uchwyt do worka

electro
Polecane artykuły