SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OXANABOLON thermolife a wątroba?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2880

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
OXANABOLON thermolife a wątroba?bardzo szkodzi wątrobie czy mało?piszcie

zajcu25

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
Nie łap się za żadne rzeczy, w najlepszym razie mono.

Wyniki pokazują, że nie masz na razie pojęcia o tym sporcie.

Za ten tekst "juz mi nie idzie na diecie masa i treningi robie dobre.podajcie cos dobrego?"

Przy podanych parametrach masz permanenta.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-09-04 13:25:50

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
ph omijaj szerokim łukiem .
Ryje bo ryc musi .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
słyszałem że mało szkodzi.to jak jest na prawde?

zajcu25

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27342
Hmm.. każdy organizm jest inny i na każdego zapewne podziała nieco inaczej, ale osobiście bym odradzał...

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
a co bys polecił na sucha mase?tylko zeby nie mailo wplywu na watrobe

zajcu25

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ale z supli?

wyplenij ankiete to cos doradzimy.
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
1 .WIEK:23
2 .WAGA:73
3 .WZROST:178
4 .WYMIARY:
-Biceps:40
-Klata:102;(
-Udo:53
-Talia:81
5 .STAZ NA SILOWNI:OKOŁO 3LATA
6 .CEL SUPLEMENTACJI:SUCHA MASA
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:RÓŻNE
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):SZCZUPŁY
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce , ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:90
-Przysiad:130
-Mc:85
12 . Czy masz dietę?OBECNIE NIE ALE JAK COS BEDE BRAŁ TO TAK

NIE KONIECZNIE CHODZI MI TYLKO O SUPLE

zajcu25

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
i tu jest u ciebie ten problem.
masz diete tylo na cyklach.

wiec nawet jesli bedziesz trobil sucha mase na cyklach,
miedzy czasie gdy zwolnisz z micha znowy sie zalejesz itp.

problem lezy w odzywianiu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jak chodzi Ci o prohormony lub doping - to idz do odpowiedniego dzialu

osobiscie biorąc w martwym 85kg - poczekalbym nie tylko z dopingiem, ale nawet z grubszymi suplami i zaczął od podstaw:

- odpowiedni trening
- odpowiedni DIETA

następnie, w razie potrzeby zainteresowalbym sie odzywkami typu:

- gainer
- bialko

- o-3, mct

a dopiero potem srodkami typu:

- kreatyna/stack kreatynowy
- bcaa
- MZB/ZMA
- boostery azotowe/dopalacze przedtreningowe

po wyczerpaniu powyzszego potencjalu - można IMO - mysleć o koxie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
BRAŁEM JUZ ROZNE MOCNIEJSZE SRODKI TYLKO MUSIAŁEM MIEC PRZERWY W TRENINGACH.

zajcu25

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92
A MC NIE CWICZE TAK NA OKO PODAŁEM

zajcu25

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

białko przed i po treningu, jakie najlepsze??

Następny temat

nitro 2

electro
Polecane artykuły