Szacuny
6
Napisanych postów
110
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3617
Witam. Nie wiem czy w dobrym dziale. Więc chodzi mi o Liceum Wojskowe w Radomiu ktore powstalo dopiero w tym roku szkolnym. Chcialbym sie tam dostac lecz mam kuratora i nie wiem czy to jest przeszkoda. Bylem na stronie internetowej tej szkoły lecz w wymaganych dokumentach nie pisze nic o zaswiadczeniu o niekaralnosci. Oto ta strona : http://www.radom.zdz.kielce.pl/component/content/article/22-wydarzenia-2009/104-nowoscqliceum-wojskoweq.html Prosze kogos kto sie zna na tym o wytlumaczenie. z gory dziekuje.
Szacuny
77
Napisanych postów
11983
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
79498
Nie ma liceów wojskowych.Są to normalne licea,klasy o profilowanych kierunkach.Ukończenie takiej szkoły może dać Tobie jedynie satysfakcję.Przy starcie do wojska nie bedziesz miał z tego tytułu żadnych forów.Szkoły wojskowe są wymienione na stronie internetowej MONu.
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
Szacuny
2342
Napisanych postów
30808
Wiek
42 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
272004
z tego co się orientuje kurator sprawdza środowisko w jakim się obracasz,szkołę wiec równiez potrafi sprawdzić. Natomiast nie mam pojęcia czy kurator powiadomi/odwiedzi szkołę w trakcie rekrutacji.
Wątpie w to,bo działało by to na Twoją niekorzysć,a kurator nie ma za zadanie Tobie szkodzić,tylko pomóc Ci "wyjśc na ludzi".
Wiec sądze ze śmiało mozesz próbowac startować do tej szkoły
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"