SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie na schudniecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
Witam,czy poprzez codziennie bieganie da sie schdnac tak ogolnie_ z calego ciala?np czy regularne bieganie codziennie przez miesiąc coś da?czy jazda na rowerze jest lepsza zeby cos zrzucic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
pewnie, że da ale jak bedziesz trzymał dietę to da podwójnie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
A jak najlepiej zacząc bieganie,tzn jak dlugo i jaka odległosc?ja narazie to raz sie przebiegłem pol godziny a jak wróciłem to bylem caly mokry,az sie prawie ze mnie lało :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
Nikt Ci nie napisze ile masz biegac. To zależy własnie ile dasz rade. To, że byłeś mokry to bardzo dobrze. Aeroby najlepiej spalają tłuszcz jak trwają dłuzej niz 40 minut. Ale jak dasz rade 30 to też źle nie bedzie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
No to bede biegał tyle ile dam rady i żeby sie spocic solidnie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
a cwiczenia typu dodatkowo:pomki,brzuszki sa pomocne?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
brzuszki, pompki to nie są ćwiczenia na redukcję, ale rób je spokojnie, nie zaszkodzą

pierwsza i podstawowa sprawa to, że organizm dosyć szybko przyzwyczaja się do powtarzanych form wysiłku a nazywa się to adaptacją, druga sprawa jeżeli chcesz mieć efekty to należy zmieniać formy ćwiczeń np. raz basen, raz bieganie, raz rower im więcej tym lepiej. Trzecia sprawa to intensywność-powinno się przelatać ćwiczenia dłuższe ale mniej intensywne z krótszymi-intensywniejszymi. Kolejna sprawa, lepiej zacząć od 30-40 minutowych aerobów i zwiększać ich długość powiedzmy co tydzień dodając 5-10 minut.

Co do spalania fatu to fakt, że im dłuższy wysiłek, tym większy jest procent spalanych kalorii pochodzących z tłuszczu, tyle że procenty to nie wszystko, wysiłek aerobowy spala w jednostce czasu mniej kalorii niż trening interwałowy, pomimo że procent kalorii z tłuszczy jest większy w przypadku aerobów to w jednostce czasu spala się go więcej wykonując interwały


p.s
poczytaj o HIIT, może się skusisz



Zmieniony przez - waania w dniu 2009-08-22 14:41:46
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego pompki nie są ćwiczeniami na redukcję?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53627
Wania trening siłowy jest bardzo na redukcję.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1429
w sumie fakt, nie przemyślałem tego-mój błąd... nie wiem czemu poyebało mi się coś dzis z główką


kurde no, przepraszam


Zmieniony przez - waania w dniu 2009-08-22 16:10:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 703
daj sobie miesiac biegaj codziennie okolo 40 minut tetno musi byc w przedziale 120-140 wtedy organizm bedzie spalal tluszcz a nie wegle albo co gorzej twoje miesnie poczytaj o tym uloz do tego diete i efekt bedzie murowany w sieci jest sporo otym
pozdrawiam i powodzonka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu posiłków...

Następny temat

Zastoje na CKD

Shoty
Polecane artykuły