SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

łopatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
witam, cwicze okolo 1,5 roku, moze troche wiecej, na silowni.
Niestety caly czas mam taki problem, ze gdy stoje tak normalnie, na luzie :) to mam jakby troche wystajace lopatki, moglby mi ktos powiedziec jakie cwiczenia wykonywac i moze jak je polaczyc?
Bo jakby generalnie rzecz biorac to robilem juz troche cwiczen: wioslowania, sztanga, sztangielkami, przyciaganie sztangi na wysokosc brody blisko tulowia, oczywiscie drazek.

z gory dzieki za pomoc, pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5425
jaka masa? moze krzywy kregoslup

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
pracuj dalej nad plecami, moze za bardzo barki do przodu wypychasz? sciagasz lopatki przy wyciskaniu na lawce?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
mam 188 cm i 78 kg w porywach 79, powiecie, ze malo, ale maks jaki chce osiagnac to 82-83 kg, bo w takiej wadze jaka mam juz dobrze dosyc sie czuje, a ze uprawiam pilke reczna to nie chce miec duzo wiekszej wagi z uwagi na zwrotnosc, gibkosc itd.

yy przy wyciskaniu to szczerze nie sciagalem lopatek jakos, w ogole nie wiem jak to by mialo wygladac... hm. To moze zle technicznie robie po prostu, ale masz na mysli normalne wyciskanie w lezeniu na prostej lawce?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
tak jest i wydaje mi sie ze w tym tkwi problem, jak sie kladziesz na lawke to zlacz lopatki i w takiej pozycje wyciskaj, nie pchaj barkami sztangi tylko wyczuj cala klatke...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6891
Mam 2 kolegow ktorzy tak maja bo poprostu tak sie urodzili. Lekarze polecaja cwiczyc plecy zeby to skorygowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
a tak sobie mysle jeszcze, moze powinienem budowac caly czas po prostu mase plecow.

jakie cwiczenia moge wykonywac na zwiekszenie masy plecow? Tylko nie chce zeby za tym obnizyly mi sie jakby bary, moze wiecie o co mi chodzi? :) bo czesto widze, ze ktos ma nabite plecy i zamiast wygladac jak prostokat to wyglada tak owalnie, czyli po prostu bary mu na dol uciekaja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2791
mnie w kwietniu prawa lopatka jakos wyskoczyla tzn teraz bardziej wystaje, dodam ze na silowni nigdy nie cwiczylem (dopiero teraz bede zaczynal I raz w zyciu) ogolnie nie boli ani nic ale prawej reki bokiem do gory nie podniose tak jak lewej ( chodzi mi o takie podniesienie rak na bok jak "unoszenie sztangielek bokiem w gore") i zeby rece sie spotkaly nad glowa to musze dociagac troche lewa reka. no a jak puszcze rece to prawa reka nieco opada i w ogole klata po prawej stronie tez sie wygina w prawa strone jak unosze prawa reke na maxa w gore, ogolnie chvjowo to wyglada :/ tez bede sie staral zrobic z tym cos na silce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8218
to ty to musisz isc do lekarza po prostu.

jednak prosilbym, zeby ktos odp na moje pytanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2791
jesli chodzi o mnie to bylem u lekarza zaraz na poczatku jak mi sie to pojawilo. "obmacal" mnie po plecach, sprawdzil kregoslup i jest wszystko ok, a ze troche wystaje i utrudnia zycie to duzo ludzi tak ma. poczatkowo nawet pompek robic nie moglem a teraz juz bez problemu dlatego zaczynam silke i moze sie plecy naprawia, oczywiscie zaczne od malych ciezarow...w koncu bedzie to poczatek mojej przygody z silownia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6891
sztojak cwicz cale cialo tu chodzi o to ze poprostu cwiczac bedzie mniej to widac.

.fresz wyskoczyla? jak do tego doszlo u czoles bol i to sie stalo nagle czy juz tak masz od urodzenia? ale jak byles u lekerza to wszystko ok.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiszący brzuch

Następny temat

Węglowodany , tłuszcze , białka

electro
Polecane artykuły