ja nie wiem czy robilbym plany na tak daleko w przód...
teraz walnalbym samo mono/jablko, lub mono/jablko + XEe którego masz
i nie wuazam ze bylby to cykl na slabszym towarze niz zestaw s+s
teraz walnalbym samo mono/jablko, lub mono/jablko + XEe którego masz
i nie wuazam ze bylby to cykl na slabszym towarze niz zestaw s+s

On nie chce mieć zwrotu bo starzy nie pozwalają i nie dał mi