Do tego prosilbym o wyliczenie zapotrzebowania bialka, tluszczow i weglowodanow.
Liczylem ale wyszlo mi 2364 :(
Waze 74kg
mam ok. 180 cm wzrostu.
Z gory dziekuje.
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Ilość wyświetleń tematu: 3261
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
W poniedzialek lub wtorek lecisz dalej. Poprostu nie robisz w tyg 3 treningow, tylko 4 bez dwoch dni przerwy. Jezeli trening sa bardzo ciezkie to pamietaj o dobrej regeneracji.
Moderator działu Odżywianie
Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Moje cele :
Zrzucic brzuszek
Wyrobic szesciopak i troche przypakowac.:)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły