Zamierzam za jakiś czas ruszyć z testem redukcyjnym. Myślę jednak, że więcej motywacyji byłoby przy rywalizacji. Ktoś chętny?
Warunki: dużo tłuszczu-mało mięśni:D
Warunki: dużo tłuszczu-mało mięśni:D

Ilość wyświetleń tematu: 10810

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
... ale pomysl git i mi sie podoba choc fatu mam sporo wiecej od ciebie ... ale moge sie na to pisac
w sumie wszystko do podniesienia chęci jest okBudujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
bez zadnych supli
tak bedzie najlepiej
27.07 czas do wrzesnia
trening sobie uloze
diete zorganizuje
na jakiej zasadzie beda prowadzone porownania jakies wpisy ?? tutaj w poscie w psotaci dziennika ?? bedziemy wpisywac jakies swoje wymiary osiagi ??
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły