Witam , mam za soba smieszny staz na silowni po zaledwie 3 miesiace , ale po tych 3 miesiacach pierwsze efekty juz zauwazam , a moj problem polega na tym ze kilka lat temu mialem otwarte zlamanie lewego lokcia i teraz moj lokiec jest zle zlozony , tzw jak bym nie mogl do konca reki wyprostowac, ogolnie ta reka jest sporo slabsza mam problem np w wyciskaniu na skosie hantlami ( ogolnie w cwiczeniach z uzyciem hantli ) nie wiem czy odpuscic np na tym skosie hantle i robic sztanga czy jakos intensywniej cwiczyc te lewa reke zeby moc cwiczyc tak samo jak prawa ,,, oczekuje profesjonalnej odp ;] Pozdrawiam
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 78
Wzrost: 195
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 3 miesiace
Uprawiane inne sporty: Rekreacyjnie koszykowka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Zmieniony przez - Marvel92 w dniu 2009-07-16 11:56:41
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 78
Wzrost: 195
Cel treningowy: MASA
Staż treningowy na słowni: 3 miesiace
Uprawiane inne sporty: Rekreacyjnie koszykowka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full
Dieta: jest
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Zmieniony przez - Marvel92 w dniu 2009-07-16 11:56:41
...okradles swojego ziomka to polamia ci palce... HG
Krzysztof Piekarz