SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Endo-mezo czy mezomorfik?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7351
qazar jestem w pelni tego swiadom...
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2289
anon1m wielkie dzieki za opowiesc... tego wlasnie potrzebowalem bo wykluczylo moje nastepne pytania a qazar dzieki za profsjonalne porady... Teraz przynajmniej potwierdza sie moje zalozenie. Porobie troche redukcje zeby zejsc do 80 a potem dalej masowa chyba. Byc moze na redukcyjnej zostane bo bardzo fajna i wysokobialkowa a tego glownie potrzeba do sukcecywnego zwiekszania sily i obwodow :)
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie do końca dobrze myślisz, musisz aby to miało ręce i nogi dojść powiedzmy do 12% bf a następnie przez jakiś okres czasu ustabilizować bf i następnie, "czysto" robić masę bo tylko to jest gwarantem tego że cokolwiek zbudujesz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2289
"zbudujesz" tzn chodzi tu o że tak sie wyraze widoczna czesc miesni, tzw. rzezbe?

Eh... czemu tata mezo a ja nie... XD
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie, pisząc "zbudujesz", mam na myśli masę mięśniową, nie masę ogólnie ani tym bardziej masę tłuszczową

Zmieniony przez - qazar w dniu 2009-07-12 13:42:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2289
w tym momencie sie troche pogubilem... to twierdzisz ze ja majac te 20% bf nie bede przybierac tak dobrze masy miesiowej jak na powiedzmy 12%... troche bez sensu ale z twoich wypowiedzi tak wynika
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Bez sensu ???????????????
No żartujesz, mając 10%bf zbudujesz mięśnie i odrobinę tłuszczu
Mając 20% bf w większości zbudujesz tłuszcz

Widzę spore braki merytoryczne, czytać, czytać wszystko jest an forum...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 257 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2289
A mam jeszcze jedno pytanko :) no w sumie 2

1: przy redukcji nie przeszkadza trening silowy bo i tak sie miesnie nie buduja :P
2: moja mama ma taka zupe, ktora jest bardzo nisko kaloryczna i to jest dieta 7-dniowa... zre sie glownie ta zupe czasem cos sie wrzuca i mozna jej jesc ile wlezie :) na tej diecie tracila do nawet 6 kg na tydzien... czy cusik takiego zastosowac zeby zjechac z bf?
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
1: przy redukcji nie przeszkadza trening silowy bo i tak sie miesnie nie buduja :P

Pytanie z cyklu"ale dziś mam dowcip" Trening siłowy to podstawa treningów redukcyjnych...

2: moja mama ma taka zupe, ktora jest bardzo nisko kaloryczna i to jest dieta 7-dniowa... zre sie glownie ta zupe czasem cos sie wrzuca i mozna jej jesc ile wlezie :) na tej diecie tracila do nawet 6 kg na tydzien... czy cusik takiego zastosowac zeby zjechac z bf?

Oj trefniś z ciebie dziś, przednio się ubawiłem, ale znasz odpowiedź... NIE!!!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu odpowiedniej diety?

Następny temat

potrzebuje porady w ustaleniu posilkow kiedy ktory-nocki, diete mam

electro
Polecane artykuły