SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje porady w ustaleniu posilkow kiedy ktory-nocki, diete mam

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
witam, wracam ponownie na forum z pytaniem i prosze o pomoc
pracuje specjalnym systemem 1 tydzien na nocki od 21 do 7 rano tydzien nastepny wolne - caly tydzien i tak na przemian, na silownie chodze po pracy o 8 rano - gdyz bardzo mi odpowiadaja takie godziny, nie za bardzo wiem jak mam diete poukladac z jednej strony pownienem jesc powiedzmy ryz i miecho - przed treningowy a co po treningu?? to samo>?? gdyz tak normalie dieta powinna wygladac czy twarog - skoro ide spac po treningu??
sprawa wyglada podobnie jezeli ktos idzie na trening ok 20, 21....ja nigdy tak nie robilem - wiec jak rozwiazujecie ten problem?????

moje posilki tzn godziny wygladaja mniej wiecej tak 15,18,21,0,3 i 6 rano czy powinienem przeniesc przed treningowy i potreningowy?? jak to zrobic?


drugie pytanie to zaczalem uzywac Hydroxycut hardcore i kreatyny i tez teraz jestem w kropce jak to brac? robie tak - prosze ocenic kreatyna w dni treningowe dawka przed treningiem i dawka po treningu, w dni nie treningowe dawka na czczo po wstaniu z lozka (czyli w dni pracujace o 15 np, a w dni wolne o 8 rano)

a Hydroxycut hardcore - jak mam to brac (chcialbym uzywac przed treningiem na biezni ale jak to zrobic skoro Hydroxycut pobudzi mnie maxymalnie i prawdopodobnie nie zasne po silowni??? mam brac Hydroxycut ze 3 godziny przed pojsciem na silownie????

troche to wszystko zagmatwane, dlatego do was pisze - pomozcie :) z dory dziekuje

Zmieniony przez - yogo1 w dniu 2009-07-12 12:34:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie rozumiem w czym problem

normalny przed/po treningowy, nie ważne która jest godzina, pora, czy zaraz idziesz spać czy nie

kompozycja reszty posiłków zależy już tylko od Ciebie, Twojego celu, upodobań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
to mam robic tak przyklad
17.00 jaja i owsianka po wstaniu
20. tunczyk warzywa
23. lekkie miecho warzywa
2.00 twarog ????
6. przed treningowy
po silowni ok 10 po treningowy - przed snem, tak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
jo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
ok dziekuje za pomoc, pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Po treningowy jest ostatnim posiłkiem przed snem ? Not good mule Najlepiej jeśli celem masa mięśniowa jest wykorzystać efekt "anabolic window" czyli przyjęcie jak najwięcej, jak najlepszych składników pokarmowych w ciągu 4 h od treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
qazar wiec jak to zrobic? mi tez to dziwnie wyglada....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja bym robił tak żeby trening mieć przed pracą i obżerać się przed i w pracy

Zmieniony przez - qazar w dniu 2009-07-12 14:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
moge zrobic w ten sposob w moj wolny tydzien- tzn silownia rano a pozniej jesc i jesc :) ale w moj pracujacy tydzien nie da rady, poniewaz mam czasami nie regularne godziny pracy - wiec nie wiem czy do pracy pojde na 18, 21 czy 23.......taka dziwna praca :)

wiec jezeli nie moge tego zmienic to co radzisz???

po pracy w dzien treningu cwiczyc a pozniej zjesc potreningowy i przetrzymac troche na nogach ?? :) tzn z 2h bez spania??? jakies to wszytsko chore :) napisz jak ty bys zrobil gdybys nie mogl zminic tych godzin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
a jak robia ludzie ktorzy ida na silownie o 21?????????? przeciez mnostwo jest takich osob>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Mhmm trochę lipa na sile siedzieć i jeść, po prostu zjedz 20 min po treningu białko z ww(płynne najlepiej) a następnie po 1h posiłek składający z mięsa(najlepiej wołowego chudego) ziemniaków (400-500g) i warzyw(z 200g minimum)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endo-mezo czy mezomorfik?

Następny temat

Dieta do oceny Redukcja

WHEY premium