SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

''uczulenie'' na brzuchu? pomocy!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42
Witam zauważyłem ze jak jest bardzo goraco i lekko sie spoce to pod koszulka zaczyna mnie bardzo swedzieć brzuch i wychodza bąble jak po ugryzieniu jakeigos owada oraz jak by mala wysypka. Brzuch jest caly czerwony i nie ladnie to wyglada... jestem uczulony na trawe, kurz i roztocza, ale rok temu nie mialem takiej dolegliwosci (tylko katar) wie moze co to moze byc? z gory dzieki za pomoc ;) pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3283
ja tez tak mam, myje mydłem brzuch i jest ok :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42
jakies specjalne mydlo? czy moze byc zwykle np w plynie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
zwrócić uwagę na preparaty pielęgnacyjne, zawierające w składzie recepturalnym surowce, które nawilżają, neutralizują efekt działania wolnych rodników,uzupełniają skład substancji międzykomórkowych, zatrzymują wodę, wyrównują proces keratynizacji, rewitalizują, wyrównują koloryt skóry. Jeśli coś z tego zrozumiałeś to Pozdro.
Możesz też brzuch nawilżać olejkami roślinnymi.. z tego co napisałeś wychodzi na zwykłe uczulenie.. może umów się na wizytę u lekarza.. oceni sytuacje od razu będziesz wiedział o co kaman..

.:No:Stress:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2585
z tego co piszesz jestes alergikiemi, alergia czasme zmenia swoje oblicze i przejawia sie w inny sposob niz zwykle.jesli nosisz jeansy lub inne spodnie z metalowyi guzikami czy nitami moze to byc rowniez uczulenie na nikiel (czerwone kropeczki krore swedza jak po ugryzieniu)najlepiej isc do dermatloga(moze wykona testy platkowe na metale)uczulenie takowe wystepuje znacznie czesciej u kobiet niz u mezczyzn. polecam tez balsam cetaphi dla alergikow a do mycia mydelko dla dzieci :

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
@ nefya dobrze prawi
ogarnij się i zakup mydełko dla dzieci..

.:No:Stress:.

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 20660 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577465
Skontaktuj się z alergologiem zanim cokolwiek kupisz / zastosujesz.

doping & zdrowie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blizna,przypalenie

Następny temat

przodopochylenie miednicy

Shoty
Polecane artykuły