SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ułożenie planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Witam .
Waga 63-65 kg
Wzrost 173cm.
WIek 16 lat,,
Posiadam : gryf prosty + obciążenia, 2 hantle(kilka dni temu dokupiłem drugą) + obciążenia, ławkę prostą, skośną. ławkę rzymską.
Zacząłem jakieś 7 miesięcy temu ćwiczyć klatke piersiową z róznym skutkiem i zaangażowaniem. Jakieś kilka miesięcy temu dołożyłem BICEPS: uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o kolano 10,8,6 (i różnie), podciągnie się na drążku, czasem sztanga prosta.
, później TRICEPS:wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu. a miesiąc temu Ramiona : unoszenie ramion w przód ze sztangielkami siedząc. .
Wszystkie ćwiczenia staram się robić poprawnie technicznie, a które się da na leżąco, lub siedząco aby nie obciążać kręgosłupa..rosne.
wiem że w moim treningu jest duuuużo błędów. do tej pory każdą partie ćwiczyłem co jakieś 4 dni.
Prosze o ułożenie rozpiski jestem otwarty na każdą propozycje .

ps. możecie mi dorzucić ćwiczenia na inne partie ale żebym w miarę jeszcze urósł.

Jesteś mocnym, boją się ciebie ! Jeszcze jedno powtórzenie !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
i tak i tak urosniesz jesli bedziesz dbal o technike cwiczen. co do treningu czytaj posty podwieszone.

ja proponowalbym Ci fbw

Przysiady/MC
Wioslo/
wyciskanie lezac/porecze/
wyciskanie z klatki(zolnierskie)
uginanie ramion ze sztanga

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Nie mam czasu na FBW no i sprzętu. mama taki sprzęt o jakim napisałem. I troche boje się się wszystko ćwiczyć w takim wieku,, np. mc. Jakieś alternatywy ?

Jesteś mocnym, boją się ciebie ! Jeszcze jedno powtórzenie !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
dzien dobry mozesz robic zamiast MC.
podalem Ci takie cwiczenia ze z Twoim sprzetem akurat mozesz je robic.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
nie masz czasu na fbw to na co masz?
W planie proponowanym przez eeroo zamieniłbym tylko ostatnie ćwiczenie czyli uginanie na podciąganie na drążku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
queblo nie napisal ze ma drazek wiec dalem uginanie...

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
aaa sorry,nie zauważyłem ze nie ma sprzętu
no to jak nie ma możliwosci podciągania(choćby gdzieś w okolicy) to wyjscia nie ma.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Chyba jednak pozostane przy splicie... Mam jeszcze jedną prośbę. Ostatnio mam przestój w ćwiczeniu klatki,,, nic mi nie idzie w siłę. Mój rekord ustanowiony miesiąc temu to 80kg poprawnie technicznie lecz przy w miare wąskim chwycie,, tak mi lepiej. Prosze o ułożenie jakiegoś dobrego treningu klatki na siłe,, z uwzględnieniem ławki prostej, skośnej, rozpiętek. i co ile mam go wykonywać.

Jesteś mocnym, boją się ciebie ! Jeszcze jedno powtórzenie !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
ps. prubóje się przestawić na szerszy chwyt tak jak się powinno, ale tak podnosze coś ponad 70.

Jesteś mocnym, boją się ciebie ! Jeszcze jedno powtórzenie !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kyr1 / lekka redukcja / 1wszy dziennik ;]

Następny temat

Co dalej? FBW

electro
Polecane artykuły