Szacuny
6
Napisanych postów
1822
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
41040
Byc moze nie ma w okolicy dobrej silki ,a ma miejsce na zrobienie wlasnej . Taka tez ma plusy, nie traci sie czasu na dojazdy, samemu dobiera sie nastroj itd
Szacuny
8
Napisanych postów
1445
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14530
-ExplOde- aleś kurde wymyślił. 1000 zeta, a przeje.. to w rok czy tam ile napisałeś. Jak se zrobi swoją siłke to będzie ona na całe życie ;] (jak rdza jej nie zechla).
Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.
Szacuny
44
Napisanych postów
2142
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
19572
Co do KEltona to http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/11 ta ławke polecam ja ja kupilem z modlitewnikiem odrazu ;) mam jeszcze wyciag do sufity ale nie sprawuje sie najlepiej ciezar sie buja na wszystkie strony ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
209
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
54907
ale panowie na takiej z karnetem to ma full osprzet.. a na swojej to szalu nie bedzie za te pieniadze.... wiem u siebie silka to u siebie, tez sobie na poczatku zrobilem silke wlasna, z kumplami sie zlozylem, ciezarki wytoczone... kumple sobie darowali z treningami, ja zostalm tam sam, cwiczylem tak jakis czas ale sobie darowalem, zapisalem sie na silke... wiecej sprzetu, dodalem wiecej cwiczen do swojego treningu i to mi wszystko wyszlo na lepsze, ael to jest tylko moja sugestia, a autor tematu zrobi jak on bedzie uwazal
Szacuny
44
Napisanych postów
2142
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
19572
głupoty gadasz i tyle trzeba wlozyc kasy troche i bedzie silka na poczatek 1000zl to duzo ja na swojej mam 4 ławki roznego rodzaju m.in ta keltona wyciagi stojaki pod sztange podlitwenik drazek poza tym cwiczenia na wolych ciezarach sa najlepsze