SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból łydek po biegu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Witam. Wczoraj po ulicznym biegu 2 km strasznie zaczęły mnie boleć łydki i teraz ciągle bolą. Ból jest taki jakbym miał je w jakimś skurczu, jak chodzę to muszę chodzić ciągle na pięcie bo jak stanę na śródstopiu to wtedy łydki bolą. Czy ktoś wie co jest, co na to brać i ile to może trwać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13614
zakwasy i pewnie sie nie rozgrzales
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Otóż nie, rozgrzewałem się ok 30 min, a zakwasy też bo wiem jak wyglądają zakwasy, miałem dziesiątki razy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13926
to 1 raz sie zdazylo ? pozniej jak biegales to powtorzylo sie ?

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4470
też tak kiedyś miałem, za dzień, dwa, może trzy ból minie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
to jest tak że wczoraj po biegu na początku było wszystko ok, trochę ochłonąłem, potem usiadłem i jak wstałem to zaczęły mnie boleć i bolą ciągle, szczególnie ciężko jet mi wchodzić po schodach i muszę na piętrach iść bo strasznie boli. pierwszy raz mam coś takiego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24841
Zaopatrz się w Magnez i Wapno.
Na przysłośc odradzam biegania po asfalcie w butach nie przystosowanych do tego.
Niedzielni biegacze i sezonowce powinni latać po łąkach, polach (miękkich podłożach). Pzdr

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sine i opuchniete palce po operacjie dloni

Następny temat

Gips żywiczny

electro
Polecane artykuły