SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców po 4 godzinach biegu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
Jak w temacie. Wczoraj trochę pobiegałem po długiej przerwie i następnego dnia poczułem silny ból pleców. Czy to przez ten wysiłek? Tak apropo, czy takie długie i męczące bieganie nie zwiększy poziomu testosteronu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 557
Ból pleców to pewnie tylko sprawa przeciążeniowa, więc nic Ci nie będzie. Poczekaj parę dni i powinno przejść, a jak nie to możesz pomyśleć też o jakimś masażu (mi pomogło).

Dowiedz się kim jesteś i zostań sobą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
dzięki za odpowiedź, tak więc zobaczymy jak to będzie. A co z tym testosteronem, ktos zorientowany jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 557
Czytałam gdzieś, że długie biegi powodują spadek testosteronu, ale czy to prawda to nie wiem.

Dowiedz się kim jesteś i zostań sobą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 196
dzięki, masz sog`a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Pewnie chodzi o prostowniki grzbietu, mięśnie te pracują podczas biegu dosyć mocno, nawet mogą pojawić się na nich zakwasy. Na przykład w treningu sprinterów wzmocnienie grzbietu i brzucha jest równie istotne co podstawowe ćwiczenia na nogi, co pokazuje ich dużą rolę w bieganiu. Ból pleców po bieganiu w większości przypadków nie jest czymś groźnym, i po kilku treningach powinien bezpowrotnie ustać. Jeśli chodzi o testosteron wysiłek fizyczny szczególnie intensywny i krótki nawet zwiększa jego ilość, jednak jeśli chodzi o długie i wyczerpujące biegi trudno jest powiedzieć. Może warto poczytać o treningu interwałowym na przyszłość?
zdr

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
tak, wiekszy wysyp testosteronu zauwazalny jest przy krotszych a intensywnych cwiczeniach wysilkowych. Dlugotrwaly wysilek aerobowy obniza poziom testosteronu.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2011-02-13 19:52:57

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żylak Powrózka nasiennego

Następny temat

Początki przepukliny pachwinowej

WHEY premium