SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców po wysiłku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 706
Witam, otóż od dłuższego czasu mam pewnien problem z plecami. Zawsze po jakimś wysiłku fizycznyn ból się zdecydowanie nasila, głównie po biegu na pełnych obrotach, grze w piłkę. Czasem jest wręcz okropny, nie mogę się ruszyć, występuje głównie w części lędzwiowej kręgosłupa, często po którejś ze stron. Byłem u swojego lekarza, dostałem Butapirazol do smarowania dwa razy dziennie, oraz przeciwbólowy Dicloberl. Gdy smaruje maścią ból jest ciut mniejszy, a ten Dicloberl w ogóle nie daje efektów. Wiem, że na forum sie nie wylecze, trzeba isc do lekarza, ale mam skierowanie na usg jamy brzusznej dopiero na 5 października więc jeszcze troche. Czy ktoś ma pojęcie co to jest? Czy mogę coś z tym zrobić, żeby ból nie był tak silny, chociaz tymczasowo? Chciałem sobie pograć w piłkę jutro trochę, ale cienko to widzę. Strasznie mnie irytuje taka bezsilnosc

Gunner till I die!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
Podbijam temat, bo wygląda na to że mam identyczny problem już od bardzo dawna i jestem ciekawy czy, a jeśli tak to jak sobie z nim poradziłeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziębienie... Brać antybiotyk?

Następny temat

Mój wzrost

WHEY premium