SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niesamowty ból łydek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Witam.Przedstawie moj problem...W poniedzialek na silowni pierwszy raz robilem łydki...Nalozylem sobie 100 kg i zrobilem 4 serie po blisko 20 powtorzen.Wczoraj we wtorek czulem tylko normalny bol...zwykle zakwasy...ale to co spotkalo mnie juz wczoraj wieczorem i dzisiaj rano to poprostu smierc moich lydek. Niesamowity bol...W ogole nie moge jak stoje sie wyprostowac...jak proboje to chyta taki skurcz ze nie wytrzymuje...probowalem sie rozciagac ale dochodze do pewnego momentu ruchu ze dalej tez nie da rady.Nigdy nie mialem podobnego bolu.O chodzeniu ine wspomne.Jak proboje przeniesc ciezar na jedna z nog to nadzwyczajnie upadam, tak jakby lydki nie mogly uniesc tego ciezaru. Bez podporki normalnie upadam jak kaleka.To chyba nie sa zwykle zakwasy.Chociaz mam nadzieje ze tak jest.Moze jutro juz bedzie lepiej.Mial ktos takie problemy?Co robic?

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
aaaaaaaaa ha ha, miałam tak!!! przez swoja własna głupote i nie chce Cię martwić ale tylko czas mi pomógł, nawet naprzemienne zimno-cieple prysznice nic nie pomogły, nie pomogły maści. A kulałam tydzien a też miałam tak jak ty ze nie mogłam normalnie nogi postawić, do tego ciagle próbowały lapac mnie skurcze. Wiesz, ja wiem ze zaraz powiesz ze to za duży ból, ale próbuj rozmasować-jedyne wyjście, ostrożnie oczywiście, ale próbuj, to najbardziej pomaga, mozesz uzyć własnie pomocniczo maści (bo sama maść nic nie da przy takim zakwasie, przynajmniej mi nie dała a widze że masz podobnie) . Nie przeciązaj nogi ale rozmasowac musisz jak chcesz żeby bylo lepiej

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z nogami

Następny temat

pobasenowe problemy

WHEY premium