SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co sądzicie o takich odżywkach do treningu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Witam,

Obecnie pracuję nad zbudowaniem rzeźby oraz siłą.
Z wagi jestem zadowolony, docelowo nie chcę przytyć więcej niż jeszcze kg, góra dwa.
Myślę o braniu bcaa, oprócz tego ester kreatyny+ jakiś jet fuel?
Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
myślę że najpierw regulamin działu ,czyli ankieta

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Słuszna uwaga: Jako, że się zagalopowałem zrobię to ręcznie:

2) wiek: 27
3) waga:wzrost70:175
4) 2,5roku
5) ceL: siła/rzeżba
6) stosowane już wcześniej suplementy: węglowodany, kreatyna, białko
7) stosowane wcześniej spalacze: brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny: rok
10) informacje na temat diety posiłki pięc razy dziennie, przed i po treningu nabiał, w trakcie dnia jakieś węglowodany vide baton, główny posiłek- białe mięso, ryż ewentualnie makaron, przed snem jakiś biały ser, również sporo ryb (łosoś)
11)przewidziane finanse na cykl: 200/300zł
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
dodaj jeszcze jakieś hmb i będzie ok....
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
przy rzeźbie nie liczyłbym na przyrosty siły
a dlaczego to dowiesz się gdy dopracujesz punkt 10 w dziale odżywianie

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Ok, dzięki za info. Czy w takim razie lepiej najpierw popracować nad siłą, a następnie rzeżbą? Czy masz może jakąś inną sugestię?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
jeżeli masz zbędny balast tłuszczu,to najpierw lepiej się go pozbyć ,a potem pracować na siłą

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Dzięki. Czy w takim razie przerzucić się na dietę z mniejszą ilością węglowodanów?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
z ujemnym bilansem kalorycznym

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać Ragnarok z Millennium?

Następny temat

co lepsze??

electro
Polecane artykuły